Auslogics System Information 1.4.19.245 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 2 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Auslogics System Information 1.4.19.245 İndir konusu Auslogics System Information 1.4.19.245

  Sürüm : 1.4.19.245

  Boyut : 2.58 Mb

  Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Auslogics Pty Ltd.

  Tanıtım:
  Auslogics System Information, ücretsiz bir sistem bilgilendirme yazılımıdır. Yazılım; genel bilgilendirme, işletim sistemi, bellek kullanımı, performans, sistem aygıtları, video özellikleri, sabit disk sürücüleri, I/O ve USB sürücüleri, yazılımlar, ağ ve aygıt yönetimi bölümlerinden oluşmaktadır. Bu bölümlerin her birinde de ilgili olduğu alana ilişkin ayrıntılı bilgiler sunmaktadır.

  Karışık biçimde bazı örnekler verecek olursak; işletim sisteminiz, kurulu yazılımlarınızın ve o an çalışmakta olan uygulamalarınızın sayısı, Internet Explorer ve DirectX gibi temel yazılımların sürüm numaraları, sistem klasörlerinizin listesi, sisteminizde çalışmakta olan işlemlerin her birinin ne kadar bellek kullandığı, başlangıç işlemlerinin sayısı, Windows hizmetlerinin toplam ve çalışmakta olan sayısı, sisteminize kurulu her bir aygıtın özellikleri, ekran kartınızın ayrıntılı özellikleri, ağ kullanımınız ve daha onlarca şey hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Yazılımın bir başka önemli özelliği ise sisteminiz hakkındaki tüm bilgileri ayrıntılı bir biçimde raporlayabilmesidir. HTML, XML ve TEXT biçiminde rapor alabilme imkanınız bulunmaktadır.

  Auslogics System Information 1.4.19.245
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş