Auslogics Disk Defrag v3.1.2.90 Portable İndir Download Yükle

'A-B' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Auslogics Disk Defrag v3.1.2.90 Portable İndir Download Yükle konusu
  Auslogics Disk Defrag v3.1.2.90 Portable İndir Download Yükle

  [​IMG]

  [​IMG]

  Auslogics Disk Defrag 3.1.2.90 FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosyalama sistemlerini kullanan sabit disklerin birimlerini birleştirebilen ücretsiz, hızlı ve işlevsel bir program.

  Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca kullanılabilen bir uygulama olan ve Windows içerisinde gelen disk birleştiricisinden hissedilir derecede hızlı çalışan Auslogics Disk Defrag, XP, Vista ve 7 gibi tüm güncel Windows sürümlerini destekliyor.

  Diski birleştirme sırasında ve sonrasında detaylı bilgi veren ve rapor sunan bu güçlü program işletim sisteminin ve uygulamaların çalışmasında performans artışı sağlıyor. Geliştirilmeye devam eden programın bellek kullanımı da en aza indirilmiş durumda.

  Programın 3 sürümü ile birlikte birleştirme algoritması %40 oranında geliştirilmiş ve işlem hızı arttırılmış bulunuyor ayrıca birleştirme işleminden önce temporary (geçici) dosyaların kaldırılması ve kaynak kullanımını ayarlama (low, normal, high), ileri tarihli birleştirme işlemleri atama, boş alan ayırma ve kullanılan dosyaların devamlılığını oluşturma gibi birçok gelişmiş özellik ve yeni seçenekler programa eklenmiş durumda.

  Auslogics Disk Defrag yenilenen özellikleri ile ayrıca yeni raporlama özellikleri, dosya isim ve uzantı detayı, arkaplanda birleştirme işlemi yapabilme, Windows Gezgini entegrasyonu vb. diğer birçok geliştirme ile karşımızda.

  Homepage - Disk Defrag - Reclaim the Speed Of Your Disks

  Size: 2.03 MB

  [​IMG]

  http://rapidshare.com/files/31954143...0.Portable.rar
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş