Auslogics Disk Defrag 1.4.12.293

'A-B' forumunda Siraç tarafından 27 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Auslogics Disk Defrag 1.4.12.293 konusu
  Auslogics Disk Defrag 1.4.12.293

  Tanıtım

  Disk parçalara ayrılması, sistem yavaşlamalarına götürür, PC, çarpar, yavaş startup ve kapanma, ve bazen sistem başarısızlıklarına. Defrag'ın, bugünün modern sert disklerinin hızlı optimizationu için tasarlandığı Auslogics diski. Senin pahalı donanım yatırımlarından dışarı maksimum performansı al, senin bilgisayarının performansı ve kararlılığını geliştir.
  Sert diskler, uzak ara senin bilgisayarında en yavaş bileşendir. CPU ve hafıza, sert disklerden çok daha hızlı çalışır çünkü onların, hareketli parçaları yok. Bu yüzden parçalara bölmüş olan diskler çoğunlukla, sistem performansının bir dar boğazı olur. Yavaşlamalara sebep olmaktan başka, parçalara ayrılma, sık sık dondurmayı götüren okuyan dosyaların, yükseldiği zaman ve sistemin, çarptığı zaman sabit disk disk baş hareketini yapar. Senin disklerini defragmentede tutmak için önemlidir, ve mümkün kadar en iyi şekilde kullandı.
  Özellikler:
  * senin üretkenliğini artır — tek açmak* Defragment disklerinin içeride olduğu dosyalar için daha hiçbir bekleme değil, birkaç dakika* faydalı disk parçalara ayrılma haritası ve ayrıntılı parçalara ayrılma, neyin uyarlama 1.4.12.293'te yeni olduğunu anlatır:
  * geliştir, hataları bir yerleştirme* ayarla


  Size: 1.51MB
  [​IMG]
  Publisher: Visit Website
  [​IMG]
  Release Date: 2008-03-10
  [​IMG]
  Submit Date: 2008-03-10
  [​IMG]
  OS: Win NT/2000/XP/2003/Vista

  Şimdi Yükle!

   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş