Audio Studio Gold v7.0.7.1

'A-B' forumunda Asi_isyankar tarafından 6 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Audio Studio Gold v7.0.7.1 konusu
  Audio Studio Gold v7.0.7.1

  [​IMG]

  Audio Studio Gold çok popüler ses biçimlerini destekleyen, müzik üretimi için mükemmel ve profesyonel bir ses stüdyosu yazılımıdır. Yazılımın içerisinde ayrıca ses editör bölümüde bulunmaktadır. Yazılım, bir ses dosyasını düzenlemek için görsel olarak size izin veren, kullanımı kolay bir arayüz sağlamaktadır.

  Sanal ortamdan herhangi bir biçimde sesleri kaydetmek, ses biçimlerini CD'ye yazabilmek, DVD, VCD veya transfer edebildiğiniz, gelişmiş ses editör şarkılarını ve kendi müziğinizi oluşturmak için tasarlanmış profesyonel ve komple bir yazılımdır.

  Yaptığınız kayıtları istediğiniz bir çok dosya biçiminde kaydedebilileceğiniz, parça bilgileri, albüm, sanatçı adı, yayın yılı ve diğer bilgileri kendi isteğinize göre düzenleyebilileceğiniz ses montaj teknolojisini kullanıcılar için ev bilgisayar ort----- taşıyan güçlü bir yazılımdır


  Not only can you use Audio Studio Gold to grab music from a CD, but also record audios, in virtually any format. Stop there, and burn your improved, converted audio files to disc. Or use the advanced audio editor to create your own music and songs that you can transfer to CDs, or share it with your friends in party. Six applications are provided: Audio Recorder,Audio Converter, Audio Editor, Audio CD Burner, Audio MP3 CD Burner,Audio Grabber.
  [​IMG]
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Audio Studio Gold Forum Tarih
Claudio Gentile Kimdir - Claudio Gentile Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 21 Haziran 2011
Dego Audio Recorder Ücretsiz Ses Kaydetme Programı C-D 11 Şubat 2011
Dego Audio CD Grabber Ücretsiz Ses Dosyası Kaydetmer ve Dönüştürme Programı C-D 11 Şubat 2011
AVS Audio Recorder Ücretsiz Ses Kaydetme Programı A-B 1 Şubat 2011
Claudio Lopez Kimdir - Claudio Lopez Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 10 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş