Audio Comparer 1.0

'A-B' forumunda Siraç tarafından 15 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Audio Comparer 1.0 konusu Audio Comparer 1.0

  Audio Comparer, MP3, MP2, MP1, WMA, AIF, WAV ve OGG ses dosyalarını kıyaslamak için tasarlanmış bir programdır. Program sayesinde birbirine benzer ya da eş ses dosyalarını bilgisayarda kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

  Audio Comparer ile diğer kıyaslama programları arasındaki fark ise, ses dosyalarını listelemesi ve güncel ses dosyaları ile kıyaslayabilmesidir. Ses dosya kıyaslama işlemi hızlı ve saniyeler içerisinde gerçekleşir. Dijital müzik koleksiyonunuz için ihtiyaç duyulabilecek bir ses kıyaslama aracıdır. İçerisinde dahili çalma tuşu da vardır. Bu sayede kıyaslama yanında hangi müzik olduğunu da dinleyebilirsiniz.

  Program Türkçe dahil çoklu dil desteğiyle gelmektedir. Bu programın Türkçe Ali K. tarafından yapılmıştır.

  Kullanımı hakkında kısa bilgi:
  Öncelikle kıyaslamak için ses dosya takımını seçmelisiniz. Bu dosyalar ses grubu adıyla kurulu. Audio Comparer bu gruplarda sese ilişkin parmak izlerini depolar. Bu parmak izleri sese ilişkin eşleme için kullanılır. Bir kere bir sese ilişkin grup oluşturabilir, ekleyebilir ya da dosyadan kaldırabilirsiniz. Audio Comparer içinde iki kıyaslama türü var. Bir grup arası kıyasladığınız zaman, bu gruba ilişkin ses dosyaları aynı gruptan birbiriyle kıyaslanır. Gruplar arasında kıyasladığınız zaman her sese ilişkin dosya ikinci gruptan her ses dosyasıyla baştan kıyaslanır. Benzer başlangıç, sonuçlarda daha fazla ses çiftini engellemek için kullanır. Daha düşük değerle çalışarak, daha düşük benzerlik yüzdesiyle daha çok ses çiftini bulabilir.

  Kısıtlama ve lisans:
  30 günlük deneme sürümüdür. Ayrıca toplu kopyalama, taşıma yapamaz ya da işaretli ses dosyalarını silemezsiniz. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

  http://audiocomparer.com/software/ac_setup.exe
  dil dosyası innDir.com editörü
   

Bu Sayfayı Paylaş