Audio Bullys: ""Higher Than the Eiffel"

'Müzik Haberleri' forumunda Dine tarafından 29 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Audio Bullys: ""Higher Than the Eiffel" konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Audio Bullys: ""Higher Than the Eiffel"

  [​IMG]

  Sıradışı elektronik müzik topluluğu Audio Bullys’in "Higher Than the Eiffel" albümü piyasaya çıktı.
  Simon Franks ve Tom Dinsdale'den oluşan Audio Bullys, ikinci albümü "Generation"ın dört sene sonrasında kendilerini Britanya'nın en başarılı dans gruplarından biri yapan enerji ve sahne ateşini yeniden depolamış görünüyor. Breakbeat ve house türlerine olan yatkınlıklarını geniş bir müzik kadrosuyla birleştiren, onbinlerce dans türünü birbirine karıştırarak kuralları yıkan grup, ‘bugüne kadarki en kaliteli kayıt’ olarak gördükleri bu albümle debut albümleri "Ego War" ile patlayıp akabinde de "Generation"daki müthiş hit ‘Shot You Down’ ile devam eden başarı çizgisini bir üst seviyeye taşımak amacında.
  İki albüm arasındaki uzun arayı birinci albümün olağanüstü başarısının tadını çıkarmak için verdiklerini saklamayan ikili, 2009'da yeniden stüdyoya girerken, bir plak şirketi için değil, ‘yakın arkadaşları’ için bir albüm oluşturmayı misyon edinmiş. Simon'ın "bize saygı göstermesini istediğimiz insanların bize saygı göstermesini sağlamak" ifadesiyle belirttiği amacın meyvesi olan albüm, altı ayda tamamen hazır hale gelmiş. Kayıt ve prodüksiyon aşamasında ikiliye yardım eden ‘yakın arkadaşlar’ arasında Madness'tan Suggs ve Mike Barson ile Charlie Creed Miles da bulunuyor.
  ‘Only Man’ single'ı ve dinleyicilere aylar öncesinden ücretsiz sunulan ‘Kiss the Sky’ın yanı sıra 12 parçayı içeren ve değişik dans müziği türleri arasında keyifli bir yolculuk vadeden albüm, dinleyicilerin beğenisine sunuldu.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Audio Bullys Higher Forum Tarih
Claudio Gentile Kimdir - Claudio Gentile Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 21 Haziran 2011
Dego Audio Recorder Ücretsiz Ses Kaydetme Programı C-D 11 Şubat 2011
Dego Audio CD Grabber Ücretsiz Ses Dosyası Kaydetmer ve Dönüştürme Programı C-D 11 Şubat 2011
AVS Audio Recorder Ücretsiz Ses Kaydetme Programı A-B 1 Şubat 2011
Claudio Lopez Kimdir - Claudio Lopez Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 10 Aralık 2010

Bu Sayfayı Paylaş