Audi ailesinin en kompakt modeli A1 otomobili bilgileri

'Motorlu Araçlar Dünyası' forumunda Dine tarafından 12 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Audi ailesinin en kompakt modeli A1 otomobili bilgileri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Audi ailesinin en kompakt modeli A1 otomobili bilgileri

  En ilerici kompakt: A1
  Kompakt segmentin yeni oyuncusu A1, özellikle genç, tasarıma, müziğe, modaya ve spora ilgi duyan otomobil tutkunlarının yeni gözdesi olmayı hedefliyor.


  [​IMG]

  Audi ailesinin en kompakt modeli olma özelliğine sahip A1, güçlü motor seçenekleri ve üstün yol tutuş özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da son derece etkileyici. İç mekânda geniş ve ferah bir duygu uyandıran A1, özenle tasarlanmış iç mekânıyla premium özelliklerini yansıtıyor. A1’in eğlence ve multimedya sistemleri de lüks sınıftan başarıyla uyarlanmış.


  Çok iddialı:
  Kompakt segmentte yeni standartlar oluşturan MMI navigasyon plus, üst segmentlerdeki Audi modellerinde de kullanılıyor. Sürüş özellikleriyle sınıfının en iddialı modeli olan A1, sportif tasarımı, üstün yol tutuşuyla her yol şartında keyifli. A1, sınıfı için yeni verimlilik standartları da oluşturuyor. Audi’nin yeni model serisi, 105 hp ila 122 hp arasında güç üreten, ikisi TDI ve ikisi de TFSI olmak üzere dört adet, dört silindirli motoruyla sınıfındaki dengeleri değiştirecek derecede iddialı.
  Audi’nin güçlü ve çekici özellikleriyle A1 modelinin tanıtımını, Cenevre Motor Show’da Pop yıldızı Justin Timberlake tarafından gerçekleştirdi.
   

Bu Sayfayı Paylaş