Audi A7 Özellikleri Resileri

'Motorlu Araçlar Dünyası' forumunda Mavi_Sema tarafından 30 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Audi A7 Özellikleri Resileri konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Mercedes CLS ve BMW 5 GT gibi modeller, en büyük kabusla karşı karşıya kalmak üzereler: Audi A7, piyasada deprem yaratacak kadar güçlü.

  Audi, nihayet A7 Sportback isimli modelinin örtüsünü kaldırdı. BMW 5 GT, Mercedes CLS ve kardeşi VW Passat CC gibi dört kapılı spor otomobillerin karşısına dikilecek araç, A5 ve A8 modellerinin arasında konumlanacak. İki motor ünitesi, A7'ye zorlu rekabette yoldaşlık edecek: 2.8 litre 201 beygir ve süperşarj yapısı ile donatılmış, 3.0 litre 296 beygir. 296 beygirlik makine, Alman üreticinin gözbebeğinin 100 kilometreye 5.6 saniyede çıkmasına olanak tanıyacak.

  A7'lerin güç dağıtım oranı ön tekerleklerde yüzde 40, arka tekerleklerde yüzde 60 olarak belirlenmiş. Böylece, yüksek yol tutuş becerisi mümkün. ABS Plus, ESP, 8 Havayastığı, yolcular için DVD destekli LCD ekranlı eğlence sistemi, otomatik frenlemeyi de içeren kaza önleyici güvenlik sistemi, araçta, olmazsa olmazlar arasında. A7'nin baz modelinin fiyatı, İngiltere'de 42.000 sterlin (Yaklaşık 100.000 TL). Otomobil, ülkemize konuk olduğunda üzerine bir o kadar da vergi eklemek ne yazık ki şart.
  alıntı

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş