Attılar tutturamadılar

'Magazin Haberleri' forumunda Mavi_inci tarafından 28 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_inci

  Mavi_inci Özel Üye

  Attılar tutturamadılar konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2011 kehanetlerini açıklayan medyumların, geçen yıl magazin dünyası için dile getirdikleri tahminlerin neredeyse tamamı gerçekleşmedi

  Yılbaşı yaklaşırken astrologlar ve medyumlar yeni yıla dair kehanetlerde bulunmaya başladı. Ancak magazin dünyası ile ilgili geçen yıl ortaya atılan kehanetlerin büyük kısmı gerçekleşmedi. İşte bu noktadan hareketle "Peki aynı isimlerin geçen yıl dile getirdiği öngörülerin kaçı tuttu" diyerek küçük bir arşiv çalışması yaptık. Ünlülerin medyumu olarak bilinen Mustafa Kılıç, yalnızca Seda Sayan'ın eşi Onur Şan'la ayrılacağını önceden bilmeyi başardı. Bir süre önce Tatlıses TV'de katıldığı bir programdan kanalın sahibi İbrahim Tatlıses tarafından canlı yayında kovulan Mustafa Kılıç'ın 2010 yılına dair gerçekleşmeyen kehanetleri şöyleydi:
  İbrahim Tatlıses çok ciddi sağlık problemleri yaşayacak. Bu sağlık problemleri kendisini yatağa düşürecek. Tatlıses'e yönelik saldırılar düzenlenecek.
  Bülent Ersoy evlenecek. Sadece 6 ay sürecek bu evlilik Bülent Ersoy'u çok üzecek çünkü bu sefer eşini çok sevecek. nOkan Bayülgen çok büyük bir trafik kazası yaşayacak. Yatağa düşecek, ayrıca evliliği de sona erecek.
  Tarkan'ın, Uzakdoğu'lu bir kadınla yaşadığı gizli ilişki ortaya çıkacak.
  Hülya Avşar yeni bir aşkla hayatına devam edecek. Yaşça küçük olan bu ilişki hakkında basında çıkan haberler Avşar'ın sinirlerini bozacak ve ilişki sona erecek.

  Sabah
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Attılar tutturamadılar Forum Tarih
Çattılar Gazan Taşını Türküsü Notaları Müzik Türleri ve Enstrümanları 25 Ocak 2012
Kartal'a el attılar: 0-1 Beşiktaş 30 Ocak 2010
Kaptan'ı ağlattılar Galatasaray 8 Aralık 2009
Golü attılar, izin yaptılar Beşiktaş 16 Kasım 2009
Kendilerini Yeniden Yarattılar Güzellik & Bakım 29 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş