Atomic Email Verifier 5.20 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 19 Mart 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Atomic Email Verifier 5.20 İndir konusu Atomic Email Verifier

  Sürüm : 5.20

  Boyut : 2.17 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

  Üretici Firma : AtomPark Software

  Tanıtım:
  Üreticiden:
  Atomic Email Verifier (AMV), çoklu kullanım modunda e-posta adreslerinin geçerliliğini doğrulayan bir otomatik postalama listesi doğrulama yazılımıdır.

  Atomic Email Verifier postalama listeniz içerisindeki adreslerin geçerliliğini doğrulamak için olmazsa olmaz bir program. Listeyi yükleyin veya e-postaları yapıştırın ve AMV teker teker e-posta adreslerini doğrulamaya başlayacaktır. Oluşan listede e-posta adresleri " geçerli" veya "geçersiz" olarak işaretlenecektir. Oluşan bu liste ile birlikte geçerli ve geçersiz e-posta adreslerini 3 ayrı listede saklayabilirsiniz.

  AMV'de 3 ayrı kademede doğrulama işlemi mümkündür. Bunlardan birini veya birden fazlasını seçebilirsiniz*:
  (*Listeniz içerisinde yüzbinlerce adres varsa yukarıda tanımlanan ilk iki testi gerçekleştirmeniz önerilir. Son test, uzak posta sunucusu üzerinden tek tek adres kontrolü yaptığından dolayı zaman alır.)


  Syntax - sözdizimi kontrolü geçersiz olarak işaretlenen e-posta adreslerinin kontrolünü yapar. Örneğin : bill#yahoo.com, kate!@$aol,com.
  Alanın varlığının kontrolü "geçerli" olan e-posta adreslerini belirler: Örneğin: bill@yahoo.com, kate@hotmail.com gibi ve mevcut olmayan alanları "geçersiz"olarak işaretler. Örneğin kate@asd2kdj34.com, webmaster@234.sdf.sd.co.uk.
  Posta sunucusu üzerinde posta adreslerinin varlığının kontrolü, bu yöntem ile yazılım, posta sunucuları ile SMTP oluşturarak adresin varlığını sunucu üzerinden test eder.

  Kısıtlama ve lisans:
  Deneme sürümünde bazı yerler kapalıdır. Tam olarak yararlanabilmek için satın almalısınız. AMV lisansı bir bilgisayar için geçerli olup, ömür boyu destek ve bir yıl güncelleme hizmeti ile beraber sunulmaktadır! Fiyatı 39.85 TL'dir.

  Atomic Email Verifier 5.20
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Atomic Email Verifier Forum Tarih
Atomic Email Logger 4.04 İndir A-B 19 Mart 2009
Atomic Email Autoresponder 3.00 İndir A-B 19 Mart 2009
Atomic CD Email Extractor 1.60 İndir A-B 19 Mart 2009
Atomic Email Hunter 4.44 İndir A-B 19 Mart 2009
Bomberman Atomic [N80, E60, E70(352X416)] indir N-Gage & Os9x Oyunları 8 Şubat 2010

Bu Sayfayı Paylaş