Ateşe Yürümek 4. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda KaRDeLeN tarafından 8 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Ateşe Yürümek 4. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ateşe Yürümek 4. Bölüm FİNAL – 7 Mayıs Cuma


  Derya ve Fikret arasındaki buzlar Rüya’nın doğum günü partisinde çözülmeye başlamıştır ama bu durum çok uzun sürmez. Derya’nın aşk ve intikam duygusu arasındaki gel giti devam etmektedir. İkisi de birbirini çok sevmelerine rağmen bunu gösteremezler.
  Fırat Derya’nın elindeki fotoğrafların Ali İhsan’ın eline geçmesini önlemek için her şeyi yapmaya hazırdır. Ali İhsan’ın Hale ile ilişkisini öğrendiği takdirde yapabilecekleri onu çok korkutmaktadır. Fakat Derya fotoğrafları Ali İhsan’a değil[​IMG] Nimet’e verir. Nimet de Fırat da bu beklenmedik durum karşısında şok olur. Fırat belki de hayatında ilk kez isyan edecektir. Rüya ise tüm bunlardan habersiz hayatının en güzel günlerini yaşamaktadır.
  Rüya’ya olan aşkından yanıp tutuşan Selo[​IMG] ona daha yakın olabilmek için otele yerleşir. Bir yandan da Fırat’a zarar vermenin planlarını kurmaktadır. Fotoğraflar konusunda Derya’nın bir şey yapmadığını görünce [​IMG] fotoğrafları kendisi Ali İhsan’a ulaştırmaya karar verir.
  Derya’ya ümitsiz bir aşkla bağlı olan Sinan çareyi uzaklara gitmekte ararken [​IMG] Zuhal mücadele etmekten vazgeçmeyecektir. Fikret’e saplantılı bir şekilde bağlanan Zuhal[​IMG] Derya’yla Fikret’in ilişkilerini bozmak için herşeyi yapmaya hazırdır. Fikret’e[​IMG] Derya’nın kürtaj olmadığını ve ona yalan söylediğini anlatarak[​IMG] aralarını bozmak niyetindedir.
  Derya Fikret’e duyduğu büyük aşka rağmen[​IMG] ölen kardeşini unutamaz. Fikret tüm bunlardan habersiz[​IMG] Derya’nın artık kendisini sevmediğine inanmaktadır. Fikret’i çok üzdüğünü farkeden Derya[​IMG] kocasına bebeklerini aldırmadığını söylemeye karar verir. Fikret ise Derya’ya yalnızca acı verdiğini düşünmeye başlamıştır. Derya’nın mutluluğu için bu duruma bir son vermelidir
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Ateşe Yürümek Bölüm Forum Tarih
Ateşe Yürümek 3. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 29 Nisan 2010
Ateşe Yürümek Dizi Oyuncuları Diğer Yerli Diziler 16 Mart 2010
Ateşe Yürümek Dizi Konusu Diğer Yerli Diziler 16 Mart 2010
İbrahim peygamber nerede ateşe atılmıştır kısaca Siyer - Peygamberlerimizin Hayatı 12 Şubat 2017
Başı Nara (Ateşe) Yanmak Deyiminin Anlamı Nedir Atasözleri & Deyimler 30 Mart 2012

Bu Sayfayı Paylaş