Atatürk İlköğretim Okulu Merkez Artvin

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 31 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Atatürk İlköğretim Okulu Merkez Artvin konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Artvindeki İlköğretim Okulları Hakkında - Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtımı - Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Artvin Merkez'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri  [​IMG]


  OKULUMUZUN TARİHÇESİ:

  Okulumuz, 1974 yılında 5 sınıflı okul olarak yapılmış ve aynı tarihte faaliyetine başlamıştır. Eski binamızın kapasitesinin yetersizliği ve 8 yıllık kesintisiz temel eğitim olgusuda düşünülerek 1997-1998 öğretim yılı içinde ek derslik yapılması yada mevcut binamızın yıkılarak kapasite artırılması yönündeki talebimiz ilgililer tarafından da yerinde bulunmuş, neticesinde de yeni binamızın yapılması planlanmıştır. 07.01.1999 yılında ihalesi yapılan okul binamızın aynı yılın Mart ayının başlarında eski okul binamızın sökümüne başlanmıştır. Nisan ayında da temelleri atılarak inşaatın yapımına geçilmiştir. 5 ay gibi kısa bir süre içinde inşaatın tamamlanması gerçekleştirilmiştir. Öğrenime bu süre içinde Köy Hizmetlerine ait geçici bir binada kesintiye uğramadan devam edilmiştir. 1999-2000 Öğretim yılına iki hafta kadar bir gecikmeyle yeni binamızda başlanılmıştır. Okulumuz Adını Büyük Önderimiz Mustafa Kemâl ATATÜRK’ÜN soyadından almıştır. Tüm çalışma ve gayretlerimizde bu isme layık olma ideal ve azmi her zaman çalışma düsturumuz olmuştur. Okulumuzda şu anda gündüzlü olarak 17 derslikte normal eğitim uygulaması yapılmaktadır.
  @ VİZYONUMUZ @  Atatürk İlköğretim Okulu olarak:  ÖğrencİlerİnİN DavranIş ve akademİk başarIlarI yönündeN  en gözde kurum olmak

  @ MİSYONUMUZ @  Atatürk İlköğretim Okulu olarak:  Kendini tanıyan ve ne yapmak istediğini bilen, toplumsal bilince ve sorumluluğa sahip, işbirliğine, yeniliğe açık, yaratıcı, olumlu ve yapıcı, Atatürkçülüğü sadece söylemde değil bir yaşam biçimi olarak benimsemiş, ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacak kuşakları yetiştirmek için varız.
  Atatürk İlköğretim Okulu Artvin Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

  Bulunduğu Yer: ARTVİN / MERKEZ

  Adı: ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

  Adresi: Orta Mah.Artvin

  Telefon Numarası: 4662121708

  Faks Numarası: 4662122454

  Faks Numarası: Bilgi Yok

  E-mail Adresi : Bilgi Yok

  Web Adresi:
  Artvin Atatürk İlköğretim Okulu


  [​IMG]

  Kaynak : webrehberi.biz -
  www.meb.gov.tr

  Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Atatürk İlköğretim Okulu Forum Tarih
Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Güroymak Bitlis Bitlis Tanıtımı 22 Ağustos 2012
Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Ahlat Bitlis Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 16 Ağustos 2012
Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Adilcevaz Bitlis Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız 14 Ağustos 2012
Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Solhan Bingöl Bingöl Tanıtımı 10 Ağustos 2012
Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Bingöl Bingöl Tanıtımı 30 Temmuz 2012

Bu Sayfayı Paylaş