Atatürk'ün ruhunu çağırdık

'Magazin Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 15 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Atatürk'ün ruhunu çağırdık konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Pelin Batu, 'Orada Neler Oluyor' programında ölen ünlülerin ruhlarıyla nasıl konuştuğunu anlattı!

  Pelin Batu tarihteki ünlü kahramanları merak ettiğini, bir dönem aşık olduğu Mozart'ın ruhunu çağırıp onunla sohbet ettiğini açıkladı. Pelin Batu "Bu aşk beni ruh çağırmaya yöneltti. Arkadaşlarımla odamda toplanıp ruh çağırma tahtasının başına geçtik. İyice konsantre olduğumuz anda elimizin altındaki kartların oynadığını hissettik. Mozart'a ilk sorduğum soru; eşi Konstans'a ne ne kadar aşık olduğuydu. Sonra onun bestelerini çaldığımı, beğenip beğenmediğini sordum. En çok Mozart'ın ruhunu çağırmaktan hoşlanıyordum. Çünkü aşıktım. Mozart çok kırılgan ve romantikti, benim gibiydi" dedi.

  Atatürk'ün ruhuna 'ne olacak memleketin hali?' diye sorduk


  Atatürk'ün ruhunu da çağırdığını söyleyen Pelin Batu "Atatürk'ün ruhuna ilk sorum şuydu; 'Ne olacak bu memleketin hali?'. Ruh o kadar komik bir şey söyledi ki, şimdi bunu canlı yayında açıklayamam" dedi. Pelin Batu en çok çağırdığı üçüncü ruhun da Fransız Devrimi'nde idam edilen Fransa Kraliçesi Marie Antoinette olduğunu söyledi. Pelin Batu "Ona da giyotine giderken korkup korkmadığını sordum. Çok korktuğunu söyledi" şeklinde konuştu.

  Başıma gelen kötü olaydan sonra ruh çağırmaya ara verdim


  Pelin Batu yaşadığı korkunç bir olaydan sonra ruh çağırma seanslarına ara verdiğini anlattı. Pelin Batu "Annem de ruh çağırıyordu. Bir gün gelen bir ruh anneme "Yakında baban ölecek" dedi. Önce ciddiye almadık. Ruh birkaç kez daha dedemin öleceğini söyledi. Sonra dedem ansızın hayatını kaybetti. Hepimiz çok korktuk. Bu işi bıraktık. Yine de merak etmiyor değilim. Zaman zaman aklıma giriyor. Yeniden deneyebilirim. Çünkü altıncı hislerim de çok kuvvetli. Olabilecek şeyleri önceden hissedebilme, telapati kurma yeteneğim var" dedi.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Atatürk'ün ruhunu çağırdık Forum Tarih
Atatürk'ün birleştirici ve bütünleştirici yönlerine örnekler nelerdir kısaca Atatürk Hakkında Herşey 10 Şubat 2017
Atatürk'ün yaptığı hizmetler madde madde kısaca Atatürk Hakkında Herşey 30 Ocak 2017
Atatürk'ün özellikleri madde madde kısaca Atatürk Hakkında Herşey 23 Ocak 2017
Atatürk'ün katıldığı ilk savaş hangisidir kısaca Atatürk Hakkında Herşey 7 Aralık 2016
Atatürk'ün milli kültüre önem vermesinin sebepleri kısaca Atatürk Hakkında Herşey 4 Aralık 2016

Bu Sayfayı Paylaş