Atölye Butik Dershane

'Dersaneler' forumunda Mavi_Sema tarafından 26 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Atölye Butik Dershane konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Hakkında

  Biliyoruz şu sıralar herkes birbirine çocuğunu hangi dershaneye göndereceğini soruyor. Herkesin bu konuda kafası karışık tam bu noktada sizi ATÖLYE'ye davet ediyoruz.

  Atölye'ye girdiğiniz anda dershaneler hakkında ne biliyorsanız hepsini unutacaksınız. Çünkü yeşil bahçe içinde bir ev olan ATÖLYE'ye daha kapıdan girdiğiniz anda yayılan sıcaklığı hissedeceksiniz.

  Burası işini çok seven, yıllardır bulunduğu dershanecilik sektörünün ve eğitim sisteminin tüm problemlerini bilen ve bunlara çözülerini geliştiren bir öğretmen tarafından kuruldu. Kadro onunla aynı düşünceyi paylaşan, aynı amaca kilitlenen öğretmenlerden oluşturuldu ve her şey öğrenciler için düşünüldü.

  Dekorasyondan ders progr¤¤¤¤¤, mutfaktan gelen kek kokuları eşliğindeki çay saatlerinden deneme sınavlarına kadar her şey sınav, eğitim sistemi ve günümüz öğrencilerinin ruhsal yapıları değerlendirilerek uzmanlar tarafından hazırlandı.

  Her şeyden önce öğrenciler Atölye'yi sevecekler ve gelmek isteyecekler. Çünkü burada onları çok iyi anlayan öğretmenlerini bulacaklar.

  Nasıl emek, sevgi, çalışma, ilgi, bilgi 'başarı puzzle'ının birer parçasıysa, Atölye butik dershane başarının en önemli parçasını oluşturacak.


  Kurslar

  OKS


  İletişim

  M. Ali Durmaz Cad. Çınar Sok.
  Çınar Evleri B Villa
  Bademli / Bursa

  info@atolyebutikdershane.com

  TEL: (0224) 549 31 76
  549 31 77

  http://www.atolyebutikdershane.com

   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Atölye Butik Dershane Forum Tarih
Farmville2 Oyunu Üretim Atölyesi Kodları Oyun Hileleri 11 Ağustos 2013
Roman Anatolyeviç Pavlyuçenko Kimdir - Roman Anatolyeviç Pavlyuçenko Biyografisi Yerli - Yabancı Sporcular 9 Haziran 2011
Bir Marangoz Atölyesinde Yontuldu Gözlerimiz Ve Yüreğimiz Şiirler 3 Mayıs 2010
'Yazarlık Atölyesi' başlıyor. Kültür Sanat Haberleri 28 Nisan 2010
Atölye Rüya Tabiri Rüya Tabirleri 14 Mart 2010

Bu Sayfayı Paylaş