Aslan Burcu 2014 Ocak Ayı Yorumları

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Eylül tarafından 25 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

 1. Eylül

  Eylül Site Yetkilisi Editör

  Aslan Burcu 2014 Ocak Ayı Yorumları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  2014 Ocak Ayı Aslan Burcu Yorumları,
  Aslan Burcunu Ocak 2014 te Neler Bekliyor,

  Susan Miller Ocak 2014 Aslan Burcu Yorumu

  Gezegenler topluluğu horoskop dairesinin batı ufkunda hareket etmeye devam ediyor. Çalışma yaşammızda işbirlikleri gündemde olacak. Çevre şartlarını kendi koşullarınızla uyum içinde birleştireceksiniz. Maddi konuların sizin için her zaman çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz.


  Üst seviyelerde bir aşka hazır mısınız? Önünüze çok güzel ve ilginç fırsatlar çıkacak. Siz özenli, duygusal ilişkilerden hoşlanıyor. ve dostluklarınızı da bu yönde seçiyorsunuz. Bazılarınız, gireceğiniz topluluklarda bu yönde duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve eski aşklarınızla ilgili duygularınızı testten geçireceksiniz. Pratik zekânızı mantıkla birleştirecek ve kişisel ilişkilerinizi güçlü bir şekilde etkileyeceksiniz.

  Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Duygusal anlamda talepleriniz oldukça yüksek. Aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceğiniz için, bu tür ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. Ayın ilk günlerinde daha çok sosyal yönleriniz atakta. Karşılaştığınız her kişi farklı bir biçimde sizden etkilenecek. Romantizme yatkın olduğunuz bu günlerde, "hayatınızın aşkı" diyebileceğiniz bir kişi de ortaya çıkabilir. Zafer daima sizden yana, unutmayın.

  Aşk yaşamınızda görmezlikten geldiğiniz konular sorun haline gelebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız.Partnerinizle maddi sürtüşmelere girmemelisiniz. Bu yüzden zaman zaman karamsarlaşabilir ve kararlarınızı erteleyebilirsiniz. Bu dönemde duygularınızı gizlemenin yararını ileri tarihlerde göreceksiniz.

  23 Ocak'ta Yeni Ay, ilişkiler eviniz olan Kova burcunda doğacaktır. İçsel duygularınızın yenilenmesiyle tanışacağınız kişilerde güç ve cazibe arayacaksınız. Entelektüel ve sosyal kişilerden etkileneceksiniz. Akli ve felsefi konuşmalar sizin için önemli olacak.
  Sosyal yaşamınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Sosyal şartlarınız değişecek. Daha güçlü olmaya başlayacaksınız. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun.

  Marjinal kişiliklerden hoşlanacak ve farklı kişilerin fikirlerinden yararlanacaksınız. Onlarla ortak işler yapabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz.Ocak'ta Kova'da doğan Yeni Ay, isteklerinizin yenileneceğine ve ilişkilerinizdeki canlılığa işaret ediyor. Geleceğinizi düşünmeli ve yaratıcılığınızı kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratacaktır.

  Genel olarak kazançlı bir ay geçireceksiniz. Cesur ve aktif olmanıza ve kendinizi risk almaya hazır hissetmenize rağmen dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Oldukça hareketli bir ay geçireceğiniz için metabolizmanızı yormamaksınız.

  Sağlık gezegeniniz Satürn, ay boyunca Terazi'de yer alacak ve iskelet sisteminizi güçlendirmenize yardım edecektir. Kalbinizi kontrolden geçirmelisiniz. Dolaşım sisteminizi yoracak yiyeceklerden uzak durmalı ve ağız sağlığınızı daha çok önemsemelisiniz.
  Güneş, fiziksel evinizde size enerji ve güç verecektir. Bu dönemde rahatsızlıklarınız kısa sürede geçecek.

  Gergin olduğunuz anlarda, size rahatsızlık veren düşünce veya ortamdan hızla uzaklaşmalısınız. Kendinizle ilgili değişiklikler, sizi mutlu edebilir. Kişisel zevkleriniz için yapacağınız başlangıçlar sizi mutlu edecek sonuçlara da götürebilir.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aslan Burcu 2014 Forum Tarih
2013 Ocak Aslan Burcu Yorumları Burçlar Alemi - Astroloji 22 Aralık 2012
2013 Aslan Burcu Aşk Nuray Sayarı Burçlar Alemi - Astroloji 7 Kasım 2012
2013 Aslan Burcunu Neler Bekliyor Burçlar Alemi - Astroloji 30 Ekim 2012
2012 Kasım Ayı Aslan Burcu Yorumu Burçlar Alemi - Astroloji 27 Ekim 2012
2013 Aslan Burcu Yorumu Burçlar Alemi - Astroloji 29 Ağustos 2012

Bu Sayfayı Paylaş