Ashampoo Photo Optimizer 2.01 download

'A-B' forumunda NeslisH tarafından 17 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  Ashampoo Photo Optimizer 2.01 download konusu Ashampoo Photo Optimizer

  Tanıtım:
  Ashampoo Photo Optimizer, bir resim düzenleme yazılımıdır. Temel işlevi sahip olduğunuz dijital fotoğrafların görüntü kalitesini arttırmaktır. Üstelik yazılım bu işlevi tek bir fare tıklaması ile gerçekleştirebilmektedir. Fotoğraflarınızın kalitesini iyileştirebilmesinin yanı sıra; dijital fotoğrafları sağa ve sola çevirme desteğine de sahiptir.

  Kullanımı oldukça kolay olan yazılım, dahili Türkçe dil desteğine de sahiptir. Yapmanız gereken yazılımı sisteminize kurduktan sonra çalıştırmak ve ardından görüntü kalitesinde iyileştirme yapmak istediğiniz fotoğrafların bulunduğu klasörü yazılımın sağ üst köşesinde bulunan "Aktif Klasör" alanından seçmektir. Bundan sonrası zaten çocuk oyuncağı!

  Yazılımla yapmış olduğunuz iyileştirme işleminden memnun kalmazsanız, "Optimizasyonu Geri Al" düğmesine tıklayarak fotoğrafınızı eski haline döndürebilirsiniz. Ayrıca yazılımla toplu halde iyileştirme işlemi yapabilir ("Hepsini Optimize Et"), yine toplu halde yaptığınız iyileştirme işlemini geri alabilirsiniz ("Tüm Optimizasyonu Geri Al").

  Ana menü üzerinde iyileştirme yapmak istediğiniz fotoğrafı ileri-geri düğmelerini kullanarak seçin, ardından "Optimize Et" düğmesi ile işlemi gerçekleştirin, işlemden memnun kalırsanız "Kaydet" düğmesi ile iyileştirme işlemini kaydedin. İşte hepsi bu kadar!

  Not 1: Ashampoo Photo Optimizer yazılımını 10 gün boyunca hiçbir işlem yapmadan, tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Yazılımı 20 gün daha, yani toplamda 30 gün ücretsiz ve tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilmeniz için ise; buraya tıklayarak ücretsiz deneme anahtarı almanız gerekmektedir.

  Not 2: Deneme süresi bittiğinde yazılımı kullanmaya devam etmek isterseniz 14.99 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.


  Sürüm : 2.01

  Boyut : 3.61 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 + 20 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Ashampoo GmbH & Co. KG


  [​IMG]


  Ashampoo Photo Optimizer 2.01
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Ashampoo Photo Optimizer Forum Tarih
Ashampoo Photo Optimizer 3.10 Indir A-B 23 Kasım 2009
Ashampoo Photo Optimizer 3.03 Download A-B 19 Şubat 2009
Ashampoo Photo Optimizer 1.20 download A-B 17 Şubat 2009
Ashampoo Photo Commander 7 v7.20 (NEW-11.05.2009) Türkçe + A-B 8 Haziran 2009
Ashampoo Photo Commander 7.10 Download A-B 19 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş