Ashampoo Magical Security 2.02 Download

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ashampoo Magical Security 2.02 Download konusu Ashampoo Magical Security 2.02 Download

  Sürüm : 2.02

  Boyut : 10.6 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 10 + 20 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista

  Üretici Firma : Ashampoo GmbH & Co. KG


  Tanıtım:
  Ashampoo Magical Security, bir gizlilik koruma yazılımıdır. Bilgisayarınızda bulunan gizli verilerinizi şifreleyerek sizden başkalarının kullanmasını engelleyen yazılım diğer Ashampoo araçlarında olduğu gibi kolay kullanımlı bir arayüze sahiptir. Dosya ve klasörlerinizi oldukça hızlı biçimde şifreleyebilmekte ve bu şifreleri kolayca çözümleyebilmektedir.

  Sahip olduğu dosya klasör görüntüleme gezgini ile şifrelemek istediğiniz verilere kolay erişim imkanı sunmaktadır. Ana menüsü üzerinde dosyalara, klasörlere ve alt dizinlere hızlıca erişip işlem yapabilme imkanı sunmakta olan yazılım yeni sürümünde şifreleme işlevinin yanına birçok önemli özellik eklemiştir.

  Yazılımı kullanmaya başladığınızda sizden kullanmak istediğiniz şifreyi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi oluştururken büyük, küçük harf ve rakam kombinasyonuyla oluşturmaya dikkat ederseniz verileriniz daha da güvende olacaktır. Bu şekilde oluşturulan şifrelerin tahmin edilmesi veya kırılması oldukça güçtür.

  Dosya, klasör şifrelemesi yapmak için şifrelemek istediğiniz dosya ve klasörleri seçtikten sonra ana menü üzerindeki ikinci komut butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu komutla seçtiğiniz dosya ve klasörler şifrelenerek orjinallari silinecektir. Eğer kullanmakta olduğunuz şifreyi değiştirmek isterseniz yine ana menü üzerinden "Settings"(Ayarlar) > "Enter a new password"(Yeni bir parola gir) yolunu kullanabilirsiniz.

  Yazılım şifreleme işleminin yanı sıra güvenli dosya silme işlemini de gerçekleştirmektedir. Sade arayüzü, kolay kullanılabilirliği, hızlı işlem yapması ile veri güvenliğinizi sağlamak için kullanabileceğiniz alternatif bir yazılımdır.

  Dosya ve klasörlerinizi olduğu gibi şifreleyen yazılım yeni sürümünde dosya ve klasörleri kendiliğinden açılabilir biçimde, yani EXE halinde de şifreleyebilmektedir. Yazılımla sahip olduğunuz CD ve DVD medyalara da şifre koyabilirsiniz. Ayrıca şifrelemiş olduğunuz EXE dosyalarını CD ve DVD'lere aktabilirsiniz.

  Şifreleme işlemi ile birlikte sıkıştırma desteği de sunan yazılım, bu sayede şifrelediğiniz verilerin sabit diskiniz de daha az yer kaplamasını sağlamaktadır. Özel verilerinizi e-posta ile bir başkasına gönderirken güvenliğini tam anlamıyla sağlamak isterseniz yazılımın verileri şifreyelip e-posta ile gönderebilme özelliğini de kullanabilirsiniz.

  Not : Yazılımı herhangi bir işlem yapmadan, 10 gün boyunca ücretsiz ve tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz. Bu süreyi 30 güne uzatabilmek içinse buraya tıklayarak e-posta adresinizi girmeli ve Ashampoo firması tarafından size gönderilecek olan iletideki bağlantıya tıklayarak ücretsiz kayıt kodunun içinde bulunduğu yeni bir e-posta iletisini almalısınız. Bu iletideki ücretsiz kayıt kodunu kullanarak yazılımı 30 gün boyunca ücretsiz ve tüm özelliklerinden yararlanarak kullanabilirsiniz.


  [​IMG]


  Ashampoo Magical Security 2.02
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Ashampoo Magical Security Forum Tarih
Ashampoo Magical Security 2.01 Güvenlik Programları 17 Ağustos 2008
Ashampoo Magical Optimizer 1.22 A-B 28 Şubat 2009
Ashampoo Magical Defrag 2.34 A-B 28 Şubat 2009
Ashampoo Magical Optimizer 1.22 Download A-B 25 Ocak 2009
Ashampoo Magical Defrag 2.34 Download A-B 25 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş