Ashampoo Magical Optimizer 1.22

'A-B' forumunda Siraç tarafından 28 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ashampoo Magical Optimizer 1.22 konusu Ashampoo Magical Optimizer 1.22

  Tanıtım:
  Ashampoo Magical Optimizer bir sistem iyileştirme yazılımıdır. Sabit diskiniz üzerinde biriken gereksiz dosya ve klasörler sisteminizden tam verim alamamanıza, uygulamaların komutlarınıza geç yanıt vermesine neden olmaktadır. Bu gereksiz veriler silinmediğinde sistem üzerinde yük oluşturmakta ve sistem sürekli hantallaşmaktadır. Yazılımın temel amacı da bu gereksiz verileri sistem üzerinden temizleyerek, performans artışı sağlamaktır. Türkçe dil desteğinin olması kullanımını daha da kolaylaştırmaktadır. Yazılımın arayüzü zaten oldukça iyi tasarlandığından kullanımı çok basittir.

  Yazılımın kullanımından dolayı sistemde herhangi bir sorun olmamaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz bu yazılım yine de her ihtimale karşı işlemlerini gerçekleştirmeden önce yedek almaktadır. Ayrıca yapmış olduğu işlemlerinin istatistiklerini de görebileceğiniz bu araç sistem performansını tek tıklama ile de gerçekleştirmenize imkan tanıyan "One-Click Optimization" adlı bir uygulama ile birlikte gelmektedir.

  3 Temel Temizlik İşlevi
  İnternet Temizliği
  İnternet tarayıcınızca gezinti yaparken biriken önbellek verileri, çerezler, gezilen site listeleri temizlenmektedir. İnternet Explorer, Opera ve Firefox tarayıcılarının üçü üzerinde de bu işlem uygulanabilmektedir. Bu sayede hem tarayıcınızın hem disk alanınızın biriken verilerden kurtulmasını sağlamış olursunuz.

  Sürücü Temizliği
  Sabit diskinizde birikmiş olan geçici dosya ve klasörler, yedek dosyaları, gereksiz dosyalar, disk denetim dosyaları silinerek sistem performansı arttırılmaktadır. Bölümlenmiş olan sabit diskiniz üzerinde temizlik yapılmasını istediğiniz bölümleri seçme şansınız da bulunmaktadır. Dışlanan nesneler bölümüne ekleme çıkarma yaparak hangi dosya klasörlerin temizleneğini de ayarlayabilirsiniz.

  Kayıt Defteri Temizliği
  Windows Kayıt Defteri sistem üzerinde çalışan her uygulamanın kayıtlarının tutulduğu, sistemin kök dosyalarının bulunduğu alandır. Bu alanda özellikle yüklenip silinen uygulamalar yüzünden gereksiz veriler birikmektedir. Bu da sistem kararlılığını bozmaktadır. Bu araç kayıt defterindeki gereksiz verileri silerek sistem performansını normal haline getirme görevi yapmaktadır.

  İyileştirme Modülleri
  Kendiliğinden İyileştirme
  Yazılım bu modülle sahip olduğu 3 temizlik aracını kullanarak sistemi kendiliğinden iyileştirmektedir. Bu modülün hangi alanları temizleyeceğini, ne şekilde çalışacağını "Tercihler" bölümünden ayarlayabilirsiniz.

  Elle İyileştirme
  İstediğiniz temizlik aracını seçerek kendi denetimizin altında sisteminizi iyileştirmenizi sağlayan modüldür. Bu modülle her temizlik aracı ayrı ayrı çalıştırılabilmektedir.

  Yazılımın Genel Özellikleri
  Basit ve mükemmel: gereksiz kullanılan alanları hızlıca boşaltma
  Kolay kullanım: yalnızca tek tıklama ile ihtiyaç duyulan temizliğe başlama
  İnternet temizleme: gereksiz internet artıklarını temizleme
  Sürücü temizleme: sabit disk üzerindeki gereksiz dosyaları temizleme
  Kayıt defteri temizleme: Windows merkezi veritabanı üzerindeki kayıt defterini düzenleme
  Elle başlatılan kişisel temizleme modülü
  Silinen dosyaların yedeklerini oluşturma
  İstatistiksel geçmiş: taranan ve silinen dosyaların sayısını gösterebilme
  İnternet yoluyla güncellemeleri yükleyebilme
  Çoklu dil desteği

  Not 1:
  Yazılımın normal deneme süresi 30 gündür. 40 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli kayıt kodunu buraya tıklayıp, adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek olan postadan edinebilirsiniz.

  Not 2:
  40 günlük deneme süresinin ardından yazılımı kullanabilmeniz için 13 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

  http://download15.ashampoo.com/e/ash...zer_122_se.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Ashampoo Magical Optimizer Forum Tarih
Ashampoo Magical Optimizer 1.22 Download A-B 25 Ocak 2009
Ashampoo Magical Defrag 2.34 A-B 28 Şubat 2009
Ashampoo Magical Security 2.02 Download Güvenlik Programları 1 Şubat 2009
Ashampoo Magical Defrag 2.34 Download A-B 25 Ocak 2009
Ashampoo Magical Defrag 2.30 A-B 25 Ocak 2009

Bu Sayfayı Paylaş