Ashampoo ClipFinder 1.53

'A-B' forumunda Siraç tarafından 28 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ashampoo ClipFinder 1.53 konusu Ashampoo ClipFinder 1.53

  Ashampoo ClipFinder, en popüler video siteleri üzerinde arama ve video innDirme işlemi yapabileceğiniz yeni nesil bir yazılımdır. Piyasadaki birçok yazılım, video sitelerinden innDirme yapabilme imkanı sunmaktadır fakat arama yapabilme özelliği Ashampoo ClipFinder yazılımına mahsus bir özelliktir.

  Yazılımla arama ve innDirme işlemlerini tek bir fare tıklaması ile gerçekleştirebiliyor olmanız ne denli kullanışlı bir araç olduğunu ortaya koymaktadır. Ayrıca yazılım dahili Türkçe dil desteğine sahiptir ve tümüyle ücretsizdir. Yazılımla isterseniz seçtiğiniz bir video sitesi üzerinde tekil arama yaptırabilir, isterseniz de tüm video portallarında toplu arama yaptırabilirsiniz.

  Toplu arama yaptırmanız demek, internet üzerindeki en kaliteli video sitelerinin tümünde tek bir tıklama ile istediğiniz videoları bulabilmeniz demektir. Tekil arama ile ise, YouTube, Google gibi bir site seçerek yalnızca o site içinde arama yapmanızdır. Yapmanız gereken tek şey arama sözcüğünüzü yazmak "ara" düğmesine tıklamaktır.

  Yazılımın özellikleri bunlarla da bitmiyor; arama sonuçlarında bulunan videoları ön izleme desteği ile innDirmeden izleyebilir, bilgisayarınızdaki bir flash videoyu (FLV uzantılı) internet ortamına yükleyebilir, yani diğer internet kullanıcıları ile paylaşabilir ve adresini bildiğiniz bir videoyu direk innDirebilir ya da bir ön izlemeden geçirebilirsiniz.

  Yazılım arama sonuçlarında videoların; adlarını, boyutlarını, izlenme sayılarını, puanlarını, izlenme oranlarını, arama sonuç numaralarını gösterebilmektedir. Kırmızı ve siyah renkte iki ayrı tema desteğine de sahip olan yazılım bu özellikleri ile 5 puandan bile fazlasını haketmektedir!

  Desteklenen Video Siteleri :
  Google Video
  YouTube
  VideU
  MyVideo
  ClipFish
  iFiLM
  Dailymotion
  SevenLoad
  MySpace
  MetaCafe

  ÖNEMLİ NOT : Yazılımı tam sürüm haline getirebilmeniz için ücretsiz tam sürüm anahtarını buraya tıklayarak almanız gerekmektedir. Açılan sayfada "E-mail address"(E-posta adresi) alanına elektronik posta adresini yazınız. Zipcode (optional entry) alanını boş bırakabilirsiniz. Ardından "Send"(Gönder) düğmesine tıklayınız. Daha sonra e-posta adresinize Ashampoo firması tarafından bir elektronik posta gelecektir. Bu e-postadaki bağlantıya tıklayınız. Hemen ardından Ashampoo firması size ürün anahtarının bulunduğu yeni bir e-posta iletisi gönderecektir. Buradaki ürün anahtarı ile yazılımı tam sürüm haline getirebilirsiniz.

  http://hdlroot01.ashampoo.com/0055/a...der_153_sm.exe
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Ashampoo ClipFinder Forum Tarih
Ashampoo ClipFinder HD 2.06 İndir A-B 14 Kasım 2009
Ashampoo ClipFinder 1.39 A-B 4 Şubat 2009
Ashampoo ClipFinder 1.34 A-B 4 Şubat 2009
Ashampoo ClipFinder - Türkçe - Video Arama İndirme Programı A-B 18 Aralık 2008
Ashampoo ClipFinder 1.37 Türkçe Yama İndir Türkçe Yama Arşivi 29 Kasım 2008

Bu Sayfayı Paylaş