Ashampoo Burning Studio 9.21 Indir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 29 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ashampoo Burning Studio 9.21 Indir konusu Ashampoo Burning Studio 9.21

  Kapladığı Alan : 52.5 Megabayt

  Kullanım Hakkı : Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Hacir
  : 40 gün

  Lisan
  : Türkçe

  İşletim Platformu
  : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Şirket
  : Ashampoo GmbH & Co. KG

  [​IMG]

  Lansman:
  Ashampoo Burning Studio kullanıcı dostu bir arayüze ve mükemmel derecede kullanım kolaylığına sahip olan bir veri yazdırma aracıdır. Gerçekleştirmekte olduğu bütün işlevleri ana menüsü üzerinde toplayarak basit erişim imkanı sunmakta ve bütün işlemlerini birkaç aşamada gerçekleştirebilmektedir.

  Programın CD, DVD ve Blu-ray disk desteği bulunmaktadır. Bu üç tür medyaya da veri yazdırma imkanı sunan Program daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde güncelleme işlemini de yaptırabilmektedir. Yani isterseniz sıfırdan bir cd, dvd veya blu-ray disk yazdırabilir, isterseniz de bu disklerin üzerine daha sonradan ekleme yapabilirsiniz.

  Veri yazdırma işlevinin yanısıra sisteminizdeki mevcut dosya ve klasörleri yedekleme ve almış olduğunuz bu yedeği geri yükleme imkanı da sunan Program bu işlemlerini de yalnızca birkaç basit aşamada gerçekleştirebilmektedir.

  Müzik dosyaları üzerinde de neredeyse gerekli olan bütün işlemleri yapabilmektedir. Bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarından seçmiş olduklarınızla bir ses cd'si oluşturabileceğiniz gibi mp3 veya wma biçimindeki müzik dosyalarınızı cd, dvd, blu-ray diskler üzerine yazdırabilirsiniz. Müzik cd'lerini ripleyerek sabit sürücünüz üzerinde seçmiş olduğunuz bir alana da kaydedebilme seçeneğini de sunan Program bu işlemlerini gerçekleştirmek için hiçbir eklentiye gereksinim duymamamaktadır.

  Müzik dosyalarında göstermiş olduğu başarıyı video dosyalarında da göstererek vcd ve svcd biçiminde filmlerinizi yazdırmanıza, bilgisayarınızda bulunan film dosyalarını cd, dvd ve blu-ray disklere kaydetmenize, hazır video klasörlerinizi kullanarak video dvd'ler oluşturmanıza imkan tanımaktadır.

  Ashampoo Burning Studio Programı elinizdeki cd, dvd ve blu-ray diskleri birebir kopyalama işlevini de başarılı biçimde gerçekleştirmektedir. Cd ve dvd'lerin imajlarını alabilme, imaj dosyalarını yazdırma gibi önemli bir özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır.

  Yeniden yazılabilir medyalarınızı silme ihtiyacınız için de kullanabileceğiniz Program, bir bilgisayar kullanıcısının bu alanda yapmak istediği her şeyi yapabilmesini sağlamaktadır.

  Türkçeleştirme :
  Programı kurup çalıştırdıktan sonra üst menülerden "Settings --> Languages --> Türkçe> OK" yolunu izleyerek Programı tekrar açmanız Türkçe kullanmanız için yeterli olacaktır.

  Not2: 40 günlük deneme Versiyonünü kullanabilmeniz için gerekli olan kodu buraya tıklayarak ilgili alana e-posta adresini yazmanız sonucunda elde edebilirsiniz.

  Programın Lisans Ücreti 49.99 Usd.dir.

  Ashampoo Burning Studio 9.21
   

Bu Sayfayı Paylaş