Asena iddialı geliyor

'Müzik Haberleri' forumunda Dine tarafından 29 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Asena iddialı geliyor konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ünlü Oryantal Asena, uzun bir zamandır üzerinde çalıştığı albümünün ilk klibini çekiyor. Yeni albümnün ilk klibini çeken Asena uzun süre sonra ilk kez Star TV Mega Magazin mikrofonlarına açıklamalar yaptı. Ayakligazete.com'un haberine göre, ortalarda görünmeyen Asena, uzun süredir albümün hazırlıklarıyla uğraştığını söyledi. Asena yurtdışına kaçtığı yönünde çıkan haberlere ise çok şaşırdığını belirtti. Albüm çalışmalarını tamamlayan Asena yeni klibinin çekimleri sırasında verdiği röportajda çok özel açıklamalarda bulundu.


  "İşi bilen biriysen stüdyo aşaması uzun sürmez"

  Stüdyo çalışmalarının uzun sürdüğü hatırlatılan Asena, "Stüdyo aşaması sonunda bitti. Stüdyoda çok uzun sürmedi. Bir şeyleri anlayabiliyorsam doğru yapabiliyorsam stüdyo aşaması çok uzun sürmez. Parça araştırması ve karar verme aşaması çok uzun sürdü. Okumak pek uzun sürmedi." dedi.


  "Sesime çok güveniyorum"

  Dansıyla kendini kanıtlayan oryantal Asena, sesiyle de kendini kanıtlamaya hazır. Sesine çok güvendiğini belirten ve bir buçuk yıldır her gün şan dersi aldığını, bu yüzden sesine çok güvendiğini belirtti.


  "Ben assolistliğe oynamıyorum"

  Klip çekimlerinde giyindiği kostüm tıpkı assolistleri andıran Asena'ya yeni bir assolist mi geliyor şeklinde sorulan soruya "Ben assolistliğe oynamıyorum öyle bir çabam yok. Ben şova geliyorum. Hem şarkılarıyla hem dansıyla esprileriyle sahne şovuna ben ve orkestra arkadaşlarım geliyoruz" şeklinde cevap verdi.


  "Bağlamasız hiçbir sahneye çıkmam"

  Orkestrasında kemandan darbukaya, orgdan bateriye, gitardan bağlamaya kadar çok çeşitli enstrüman bulunan Asena, "Benim en sevdiğim enstrüman bağlamadır bağlamasız hiçbir sahneye çıkmam" diye söyledi.
   

Bu Sayfayı Paylaş