Asabi astroloq

'Burçlar Alemi - Astroloji' forumunda Dine tarafından 12 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Asabi astroloq konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Sabırsız Koç
  21 Mart-20 Nisan

  Ateşle oynamayın
  Sizin bu aşırı, kökten kıskançlığınız dolayısıyla kan kusturduğunuz çevre adına konuşuyorum. Yeter artık, titreyip kendinize gelin. Sizin ekstrem kariyer planlarınız yüzünden bir sürü insan harap oldu. Eğer böyle devam ederseniz, sizinle kedinin fareyle oynadığı gibi oynayacağım, bilmiş olun.

  Uyuşuk BOĞA
  21 Nisan-20 Mayıs

  Sizi kapattıracağım
  Ey alınganların önde gideni, ey boynuzlu kardeşlerim! Zodyak burcu, sizin gibi sinir olacağım bir burca sahip olduğu için kendinden utanmalı. Sizdeki bu yeme iştahı, bendeki bu sinir olduktan sonra çok meydan muhaberesi yaparız sizinle. En iyisi sizi kapattırıp yoluma devam etmek. Sizsiz burçlar alemi süper olur inanın.

  Dedikoducu İKİZLER
  21 Mayıs-21 Haziran

  Mutsuzluk ve Abidin
  Kendinizi mutsuz etme konusundaki başarınızdan dolayı size ne kadar madalya verilse azdır. Kendi ayaklarınız üzerinde durma konusunda gösterdiğiniz hassasiyeti biraz da mutlu olma konusunda gösterseniz nasıl olur acaba? Abidin, mutluluğun resmini çizebilir mi bilemem ama sizin mutsuzluğun tablosunu bir şaheser olarak ortaya çıkaracağınızdan zerre kuşkum yok.

  Sarsak YENGEÇ
  22 Haziran-22 Temmuz

  Yan yana fotoğraf çektirelim
  Her hafta olduğu gibi bu hafta da tökezleyerek yolunuza devam edebilirsiniz, izin veriyorum. Zaten sizin yukarıya doğru ilerleme yansınız yok, burcunuzun isminden dolayı. Hep yan yan gitmeye mahkumsunuz. Zaten en sevdiğiniz şarkı da 'Yanlana fotoğraf çektirelim'di değil mi? Hehehe... Çektirmeyelim, kalsın...

  Kabadayı ASLAN
  23 Temmuz-23 Ağustos

  Yelelere fön çektirin
  Peynir ekmek yer gibi racon kesme huyunuz birilerini cezbetse de bu durum benim sinirlerimi zıplatıyor. Adam olacağınız yok, aslan olarak dolaşmayı yeğliyorsunuz. Bu arada yelelerinize fön çektirip boyatsanız nasıl olur. Biraz değişiklik hem size hava katar hem de içiniz açılır.

  Kuruntulu BAŞAK
  24 Ağustos-23 Eylül

  Kuruntularınıza hava aldırın
  En küçük mevzuları hallaç pamuğu gibi attırıp kendinizi ve etrafınızı mahvetmekte üzerinize yok. Süpersoniksiniz valla. Arada bir kuruntularınızı kuru temizlemeciye bıraksanız ya da parklara çıkarıp dolaşsanız ne güzel olurdu oysa. Ha bu arada sizin beyninize oksijen giderse belki biraz açılırsınız. Yoksa sizi burada sinir katsayılarımla ben açmaya çalışırım ki düşmanıma bile tavsiye etmem doğrusu.

  Dengesiz TERAZİ
  24 Eylül-23 Ekim

  Çete misiniz?
  Gezegeninizin etrafındaki takım yıldızlarına bakılırsa bir tür çete oluşumu içerisindesiniz. Siz gözaltına alınmadan önce benim sizi göz altında tutmamda fayda var sanırım. Bu arada fazla alıklaştınız, evden çıkarken kazağı ters giymeniz yetmiyormuş gibi farklı renklerde çorap giyerek beni şaşırtıyorsunuz. Yengeyle birlikte sizi dengeye davet ediyorum.

  Zehirli AKREP
  24 Ekim-22 Kasım

  Meşgulseniz rahatsız etmeyeyim
  Her zaman olduğu üzere bu hafta da yine koşuşturmacalar içindesiniz. İyi de adama sormazlar mı, 'kardeşim ben bütün işlerimi senin meşguliyetine göre ayarlamak zorunda mıyım?' diye. Demek ki sormayan arkadaşlardan örmüşsünüz etrafınızı. Madem yine meşgul çalıyorsunuz, bu hafta rahatsız etmeyeyim sizi. Ama faturaya da katlanırsınız.

  Palavracı YAY
  23 Kasım-21 Aralık

  Biraz yana kay...
  Aziz gezegenin talihsiz yavruları, hepinize yeni bir haftaya girerken sevgilerimi sunarım. Özünüzde var olan iyilikseverlik maalesef hayatta batmanıza engel olamıyor. Bu yüzden iyilikseverliğinize katkı olarak biraz hedeflerine odaklanan bir kişiliğe bürünmeniz şart. Eğlenceyle, laklakla ömür geçer mi evladım ya? Yazık etmeyin kendinize... Şimdi biraz yana kay da oturayım.

  Dikkafalı OĞLAK
  22 Aralık-20 Ocak

  Hepiniz ayrı bir cins
  Sizin erkeğiniz ayrı, kadınınız ayrı bir cins kardeşim. Ne söylesem beni de etrafınızdakileri de tersleyeceksiniz eminim. Kızları fazla hayalperest iken erkeklerin de gerçekçi olacağım diye kendini paralaması yok mu? Gözümden düşürüyor sizi. Doğal akışa bırakın kendinizi...

  Terelelli KOVA
  21 Ocak-19 Şubat

  Burç değil brunch...
  Dağ-bayır, dere-tepe sizin için uygun değil. Siz tam olarak salon erkeği ve kadınısınız. Elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmemek, burnunuzdan kıl aldırmamak, ayva piş ağzıma düş felsefesinin yılmaz savunucularından birisi olarak size saygılar sunuyorum. Ve müsaadenizle artık size Kova burcu değil brunch'ı demek istiyorum. Bu pazar kim bilir yine hangi brunch masasında keyif çatıyorsunuzdur.

  Sefil BALIK
  20 Şubat-20 Mart

  Ba-balık!
  Oturduğunuz yerde fotosentez yapmaktan dolayı evde ihtiyarlayacaksınız. Genç bir balıkken babalık kıvamına gelmenize ramak kaldı. Lütfen herkesi birer olta olarak görmekten vazgeçip kendinize arkadaş seçseniz fena olmaz. Hayatla yaptığınız doksan derecelik açıyı eritmeye çalışın. Yoksa siz eriyeceksiniz
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Asabi astroloq Forum Tarih
Temizliğe dikkat etmezsek ne gibi sorunlarla karşılaşabiliriz? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 4 Aralık 2015
Soyadımız olmasa ne tür sorunlarla karşılaşabilirdik Sorular ve Cevaplar 4 Mart 2014
Hastalıklara karşı aşılar geliştirilmeseydi hangi güçlüklerle karşılaşabilirdik Genel Sağlık 19 Şubat 2014
Maddenin en küçük parçacığına hangi yöntemlerle ulaşabiliriz? Frmartuklu Soru-Cevap Bölümü 8 Şubat 2014
Yayaların Karşılaşabileceği Tehlikeler Nelerdir Trafik Bilgisi & Teknik Bilgiler 10 Aralık 2011

Bu Sayfayı Paylaş