AS-Ya Adres-Etiket 1.3

'A-B' forumunda Siraç tarafından 28 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  AS-Ya Adres-Etiket 1.3 konusu
  AS-Ya Adres-Etiket 1.3

  Üreticiden: Program; 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdırma işlevine sahiptir. İstenildiği takdirde adresler, kategori bazında ya da bütünüyle çıkartılabilir. Bunun yanı sıra işaretleme sistemi ile sadece işaretlenen adresin de bastırılması mümkündür.

  Sizlere kolaylık olması açısından örnek kategoriler yerleştirilmiştir. İstediğiniz kategoriyi değiştirebilir ya da yenilerini girebilirsiniz.

  Programın Bölümleri:
  Kategori Giriş: Kategorilerin (örn: milletvekilleri, vakıf üyeleri vb) girildiği bölümdür. Adres girmeye başlamadan kategorileri belirlemeniz önerilir.
  Adres Giriş: Burada önceden belirlediğiniz kategorilerde adresleri girebilirsiniz. Bu bölümde kişi ve adreslere 'önem derecesi' vererek liste ya da etiket basma sırasında kişilere o kategoride basılma sırası verebilirsiniz.
  Güncelleme: Çoğu zaman adreslerin güncelliğinden emin olunamayabilir. Bu durumlarda kategori bazında tarama yaparak hangi adresleri ne zaman güncellediğinize bakabilir, eskileri yenileyebilirsiniz.
  Etiket Yazdır: 63,5x38,1 mm, x21 ebatlarında matbu etiketlere girilen adresleri yazdıracağınız bölümdür. Ayrıca bu bölümde, sadece işaretlediğiniz adresleri etikete bastırabilir ve liste halinde çıktı alabilirsiniz.


  http://yukle.as-ya.com/AS-Ya_Etiket_Kur.rar
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Adres Etiket Forum Tarih
TRSoft Adres Etiket 2.0 İndir S-T 22 Nisan 2009
AKINSOFT Adres Etiket 4.19 A-B 22 Şubat 2009
Adres ve Etiket Programı 1.0 A-B 21 Şubat 2009
Ev adresimizi bilmemizin önemi kısaca Seviyeli-Ciddi Konular 11 Ekim 2014
Ev adresimizi bilmenin önemi Seviyeli-Ciddi Konular 25 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş