Arzu Yanardağ Kimdir?

'Sanatçı Tanıtımları' forumunda Mavi_Sema tarafından 25 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Arzu Yanardağ Kimdir? konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arzu Yanardağ (Arzu Yanardağ Kimdir? - Arzu Yanardağ Hakkında)
  Arzu Yanardağ


  [​IMG]
  1977 yılında tiyatro sanatçısı bir baba ile, emekli bir hemşirenin kızı olarak dünyaya geldi. Babası tiyatro oyuncusuydu ama, geçim sıkıntısı yüzünden tiyatroyu bırakmış başka işlere yönelmişti. Küçük yaşta oyuncu olmayı kafasına koyduğu için televizyondaki bütün filmleri izliyordu. Özellikle annesini Hülya Koçyiğit'e benzettikleri için Hülya Koçyiğit'in bütün filmlerini izliyordu.  Bakırköy Kız Meslek Lisesi'ni bitirdi. Çok güzel bir genç kız olduğu için katıldığı mankenlik elemelerinde başarılı oldu ve birden kendini fotomodel olarak buldu. Kliplerde ve dizilerde oynadı. Yönetmen Mustafa Altıoklar'la tanıştı ve uzun bir aşk yaşadılar.

  Ünlü yönetmen ondaki oyunculuk yeteneğini keşfetti ve "Asansör" adlı filmin başrolünü ona verdi. Asansör vizyona girdikten sonra, başarısız olduğu ve bu başarısızlığın Arzu Yanardağ'ın kötü oyunundan kaynaklandığı günlerce tartışıldı. Basında; Arzu Yanardağ’ın, Mustafa Altıoklar'a çılgıncasına aşık olduğu, bu aşk yüzünden kendini alkole verip Balıklı Rum Hastanesinde tecavi olduğu haberleri yayınlandı.  Arzu Yanardağ 2006 yılında reklamcı Ali Sertel ile evlendi. Evlendiğinde 4.5 aylık hamile olan Yanardağ kızına Alara Maya adını verdi. Bir süre sonra, “Bana değil dergilerdeki Arzu Yanardağ’a aşık olmuş dediği eşinden anlaşmalı olarak ayrıldı. Sanatçı daha sonraki sevgilisi Serhat Türkkan’dı.
  "Dün Gece Bir rüya Gördüm" adlı sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Arzu Yanardağ, bu kez ilginç bir karakterle seyirci karşısına çıkacak... Emre Kınay, Pelin Batu ve Fikret Hakan'la birlikte 'Dün Gecce Bir Rüya Gördüm' adlı sinema filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Arzu Yanardağ, bu kez ilginç bir karakterle seyirci karşısına çıkacak. Uç bir karakteri canlandırdığını söyleyen Yanardağ, "Babasının tecavüzüne uğramış ve uyuşturucu bağımlısı olmuş bir genç kızı oynayacağım. Bu rol şimdiden beni heyecanlandırmaya başladı" diyor. Yeni rolünün bir yandan mutluluk verdiğini ama canlandırdığı karakterin bir tedirginlik yarattığını da söyleyen Yanardağ, "Benim de, ne yazık ki aynı koşullarda olan tanıdıklarım var. Onlarla biraz daha


  zaman geçirerek bir ön hazırlık yapacağım. Ancak bu rolün benim kariyerimde önemli bir yeri olduğu kesin" diye konuştu.
  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Arzu Yanardağ Kimdir Forum Tarih
Arzu Yanardağ / Arzu Yanardağ Resimleri / Resimlerle Arzu Yanardağ Sanatçı-Ünlü Resimleri 31 Ocak 2010
Çatmaoluk Arzu İlköğretim Okulu Bilgileri Adaklı Bingöl Bingöl Tanıtımı 14 Temmuz 2012
Arzu Ece Kimdir - Arzu Ece Biyografisi Sanatçı Tanıtımları 5 Ocak 2012
Arzu Arman Yeminliyim 2011 Albümü Albüm Tanıtımları 30 Kasım 2011
Arzu Sahin & Deniz Albayrak - Yetmedimi (2011 Yeni) Müzik Videoları 2 Kasım 2011

Bu Sayfayı Paylaş