Artık Yemek Serbest

'Diyet Beslenme' forumunda Dine tarafından 17 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Artık Yemek Serbest konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Artık Yemek Serbest


  [​IMG]


  çten dışa, dıştan içe sağlık ve güzellik alanında tamamen doğal ve sağlıklı yollara ilişkin danışmanlık yapan B’MEAL, Amerika’nın ünlü Raw and Living Foods (RALF) otoritelerinden olan Alissa Cohen’in sertifika programlarıyla sundukları RALF’i sizlerle buluşturuyor.

  Dünyanın, özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nin, 50 yıldan uzun süredir tanıdığı RALF, birçok önemli sağlık kuruluşu tarafından, özellikle ciddi hastalıklar için önleyici veya tedaviye destek amaçlı olarak tavsiye edilen, hızlı sonuç veren, oldukça etkili bir beslenme sistemidir.
  RALF (Raw and Living Foods – İşlenmemiş, toksik olmayan CANLI Gıdalar) kişiyi her anlamda gereksiz olan yüklerinden , yorgunluklarından kurtararak, bedenen, zihnen ve ruhen hızla yenilenmesini sağlayarak hayata hayat katıyor ve hepsinden önemlisi bu hayat dolu hali sürekli kılıyor.

  RALF maksimum düzeyde sağlık, gençlik ve güzellik için; mümkün olduğunca organik bitkisel ürünün, gıdaların besin değerlerini neredeyse tamamen yok edici herhangi bir işleme maruz kalmadan, en besleyici haliyle yani canlı olarak tüketimini öneren bir beslenme biçimidir.
  RALF ile hayatınızda oluşacak değişiklerin en az yarısını bir haftada gözlemlemek, tümünü ise yaklaşık bir ay içerisinde almak mümkün, ayrıca vücudu tam anlamda sağlıklı beslemeye odaklı olduğu için de en az lezzetli olduğu kadar da güvenli!

  RALF’in Klasik Beslenmeden Farkı

  Öncelikle canlı gıdalarla beslenmenin hayatımızda sağlık mucizeleri yaratabileceğini unutmamamız gerekiyor. Gıdalar sahip oldukları besin değerlerini bazı işlemler sonucu kaybederler ve bu bize sunabilecekleri hayat enerjilerinin söz konusu işlem sırasında yok olduğu veya eksildiği anlamına gelir.

  Örneğin 45 derece santigratın üzerinde işlem görmüş gıdalar proteinlerinin yaklaşık %50’sini, vitaminlerinin yaklaşık %85’ini ve enzimlerinin %100’ünü kaybederler. Oysa vücudumuzun tüm bu besinlere ihtiyacı var ve her ne kadar vücut ihtiyacı olan birçok maddeyi kendi üretebilecek kadar güçlü bir yapı olsa da, zaman zaman, değişen şartlara bağlı olarak veya ilerleyen yaşla birlikte bazı üretimleri azalabiliyor ya da rezervleri yetersiz kalabiliyor.

  “Gıdalarınızı “en doğal-canlı” halde tüketmenin onlardan maksimum faydayı sağlamak için en iyi yol olduğunu unutmayın, çünkü sadece canlı gıdalar canlı-hayat dolu bedenler üretir”.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Artık Yemek Serbest Forum Tarih
Artık yıl ne demek kısaca Konu Dışı Başlıklar 28 Ocak 2017
Dünya artık çok küçülmüştür sözü ile ne anlatılır kısaca Edebi Türler Halk Edebiyatı 27 Ocak 2017
Bıktım Artık Yalnızlıktan Aşk Hikayeleri 26 Aralık 2016
Antartika'da niçin 6 ay gündüz 6 ay gece yaşanır? Seviyeli-Ciddi Konular 18 Ekim 2012
Ayça Peri Artık Dönmesende Olur Şarkısı Sözleri Yerli şarkı sözleri 11 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş