Arka Sokaklar 156. Bölüm Özet

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Dine tarafından 26 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Arka Sokaklar 156. Bölüm Özet konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Dershane borcu suç işletiyor

  Dershaneye olan borcunu ödeyemeyen Ersin adlı bir genç, para kazanmak için uyuşturucu belasına bulaşıyor. Sinem ve Soner’in mutlu evlilikleri, Sinem’in kuzeniyle başlayan bir kıskançlık anından sonra, giderek paranoyak bir hal alır. Karısını döven Soner, Ekip’in müdahale ettiği olaylarda Sinan’dan yardım ister. Tedavi olmaya karar verse de içinde bulunduğu durum onu, Sinan’la karşı karşıya getirir.
  Ersin, başladığı dershaneyi kabaran borçlar yüzünden devam ettiremediği gibi, annesinin başı da senetlerle belaya girer. Babasını hastaneden çıkarmaya çalışırken annesinin cezaevine gönderilmesi genci yanlış yollara iter. Para kazanmak için girdiği uyuşturucu pazarından onu, Ekip kurtarır.
  Çoban Ailesi’nde Metin’in büyüme evresi herkesin aklını karıştırır. Hoşlandığı kızla yakınlaşmaya çalışırken yaptıkları Nazike’nin ortalığı karıştırmasına neden olur.
  Canan’ın cesedi tenha bir alanda bulunur. Soruşturmaya başlayan Ekip, genç kadının geçmişinde kalmış sırlara ulaşır. Eski sevgilisi ve kocasının şüpheli bulunduğu olayda küçük ipuçları Ekip’i gerçek katile götürür
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Arka Sokaklar Bölüm Forum Tarih
Arka Sokaklar Dizisi 175.Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 18 Ekim 2010
Arka Sokaklar Dizisinin 172. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 27 Eylül 2010
Arka Sokaklar Dizisi 170.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 14 Eylül 2010
Arka Sokaklar 157. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 27 Nisan 2010
Arka Sokaklar 155.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 20 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş