Arka Sokaklar 149. Bölüm Özeti

'Diğer Yerli Diziler' forumunda Dine tarafından 1 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Arka Sokaklar 149. Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Uyuşturucu çetesine baskın.

  Ekip küçük yaştaki çocuklara uyuşturucu temin eden bir çeteye baskın düzenliyor. Seyit’in soruşturması son hızıyla devam etmektedir. Seyit’in arkadaşının verdiği ifadelerle ortaya çıkan gerçek ölüm nedeni ekibin kanını dondurur.
  Yıllardır görmediği kardeşine kavuşan Canan acımasız gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Kaçırılan kardeşinin peşine düşen Canan ve eşinin başına gelenler onları şoke edecek bir olayla sonlanır.
  Nazike bu kez tüm ev halkını mutlu eder. Alışveriş yaptığı marketten kazandığı tatil evde neşeli anların yaşanmasına sebep olur. Evde kalan Tekin ve Metin ise tüm fırsatları değerlendirip alem yapma derdine düşerler.
  Uyuşturucu kullanarak ölen genç bir kızın ölümü beraberinde birçok olayı açığa kavuşturur. Çalıntı mal karşılığında küçük çocuklara uyuşturucu temin eden kişiler ve ekip arasında heyecanlı dakikalar yaşanıyor.
  Mesut ve Tunç’un psikoloğu arasındaki iletişim gün geçtikçe daha da iyiye gitmektedir. Tunç ile birlikte akşam yemeğine çıkan çift Tunç’un ortadan yok olmasıyla birbirlerine daha da yaklaşmaya başlarlar.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Arka Sokaklar Bölüm Forum Tarih
Arka Sokaklar Dizisi 175.Bölüm Fragmanı İzle Diğer Yerli Diziler 18 Ekim 2010
Arka Sokaklar Dizisinin 172. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 27 Eylül 2010
Arka Sokaklar Dizisi 170.Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 14 Eylül 2010
Arka Sokaklar 157. Bölüm Özeti Diğer Yerli Diziler 27 Nisan 2010
Arka Sokaklar 156. Bölüm Özet Diğer Yerli Diziler 26 Nisan 2010

Bu Sayfayı Paylaş