Arka Sıradakiler Dizisinin 126.Bölüm Özeti

'Arka Sıradakiler' forumunda KaRDeLeN tarafından 22 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

 1. KaRDeLeN

  KaRDeLeN Özel Üye

  Arka Sıradakiler Dizisinin 126.Bölüm Özeti konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arka Sıradakiler Dizisinin 126.Bölüm Özeti


  İzlenme rekorları kıran, Arka Sıradakilerde sorular yanıt bulurken, yeni sorular ve sırlar peşpeşe geliyor.
  Gamze Keremden kaçmayı başarmıştır. Ancak, tam İstanbul otobüsüne binip, kurtulacakken, arka koltuktan uzanan Keremin eli Gamzeyi yakalar. Gamze için bilinmezlerle dolu günler başlar. Hiç bişey eskisi gibi olmayacaktır.
  Oktay Gamzenin öldüğünü sanarak bunalıma girmiştir. Perişan haldeki Oktay, Keremin kendisi yüzünden arkadaşlarına zarar verdiğini düşünmeye başlar. Arkadaşlarını tehlikeden korumak için yurtdışına kaçmaya karar verir. Bu kaçış için para aramaya başlar. Parayı bulmak için yasadışı yollara başvurmayı bile düşünür.
  Öte yandan Sibel böbrek nakli yapılacağını İbodan saklamaya devam etmektedir. Böbrek nakli için çok para gerekmektedir. Sibelin iyileştiğini sanan İbo, Sibelin tedavisi için, akrabalarından topladığı paraları, Oktaya vermeyi teklif eder. Oktayın parayı alarak, bilmeden Sibelİ, ölüme sürükleyip sürüklemeyeceği bilinmemektedir. Belki de Sibel herşeyi itiraf edecek ve İbo Oktaya parayı vermekten vazgeçecektir. Her sahne yeni sırlara gebedir.
  Üst üste kötü olaylarla boğuşan Zehra hastanede uyuşturucu tedavisi görmektedir. Ancak, hayat bu kez ona güzel bir sürpriz hazırlamak üzeredir. Hayatın güzel yanlarına kavuşmak için, Zehranın aşması gereken son bir engel vardır.
  Kızıl Rıza, eski düşmalarından Tamer ile beraber askerlik yapmak zorunda kalmıştır. İki düşmanın askerde yaşayacağı şeyler gizemini korurken, Rıza seyirciyi gülümseten sahnelere imza atmayı başaracaktır.
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Arka Sıradakiler Dizisinin Forum Tarih
Arka Sıradakiler Dizisinin 129. Bölüm Özeti Arka Sıradakiler 14 Ekim 2010
Arka Sıradakiler Dizisinin 128.Bölüm Özeti Arka Sıradakiler 14 Ekim 2010
Arka Sıradakiler Dizisinin 125.Bölüm Özeti Arka Sıradakiler 17 Eylül 2010
Arka Sıradakiler Dizisinin 124.Bölüm Özeti Arka Sıradakiler 13 Eylül 2010
Arka Sıradakiler Dizisinin 123.Bölüm Özeti Arka Sıradakiler 13 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş