Arif- Hasan Bilici İlköğretim Okulu Ceyhan Adana

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Arif- Hasan Bilici İlköğretim Okulu Ceyhan Adana konusu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu Hakkında - Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu Tanıtım - Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu Resimleri - Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu Adana Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Arif-hasan Bilici İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ARİF-HASAN BİLİCİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: FATİH SULTAN MEHMET MAH.376SOK.NO:5 CEYHAN/ADANA

Telefon Numarası: 3226136514

Web Adresi:
    Arif-Hasan Bilici İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz/turkiyedeki-ilkogretim-okullari www.meb.gov.tr

Yükleniyor...