Arial Audio Converter 2.3.96 Download

'A-B' forumunda Siraç tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Arial Audio Converter 2.3.96 Download konusu
  Arial Audio Converter 2.3.96 Download

  Sürüm : 2.3.96

  Boyut : 1.99 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : %50 Dönüştürme

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

  Üretici Firma : Xrlly Software


  Tanıtım:
  Arial Audio Converter güçlü ve profesyonel bir ses biçimi dönüştürme yazılımıdır. En çok kullanılan ses dosyalarının tümü arasında karşılıklı dönüştürme işlemi yapabilmektedir. Bu işlemi geçici dosyalar kullanmadan yaptığı için oldukça hızlı işlemler gerçekleştirmektedir. Ayrıca geçici dosya kullanılmadığından sabit disk daha ekonomik kullanılmakta sonradan silinecek olan verilerle boş yere işgal edilmemektedir. Dönüştürme işleminin yanı sıra; ID3 etiketlerinin düzenlenmesi, dosya biçimlerinin kalite ayarının yapılması, farklı arayüzler kullanabilme, dahili oynatıcı ile ses dosyalarını açabilme gibi ek işlevlere de sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan yazılımın, boyutu da oldukça küçüktür.

  Yazılımın Genel Özellikleri

  Popüler ses biçimlerinin tümünü destekler: MP3, WMA, OGG, MP2, WAV (PCM, DSP, GSM, ADPCM), G721, G723, G726, VOX, ALAW, ULAW ses biçimlerini karşılıklı olarak dönüştürme ve farklı ayarlamalar yapabilme.
  Yüksek hızda dönştürme: herhangi bir geçici dosya kullanmaksızın, doğrudan ses biçimlerini dönüştürme; böylece yüksek hızda dönüştürme yaparak, sabit disk kullanımını ekonomik hele getirebilme sağlanır.
  Toplu ses dosyası dönüştürme: dosya biçimlerinin ilk hali farketmezsizin toplu halde dönüştürme yapabilme.
  ID3 etiket desteği: ID3 etiketlerini kendiliğinden kaydederek dönüştürme yapabilme, bunları görüntüleme ve düzenleme desteği verme.
  Popüler müzik biçimlerini oynatabilme: WAV, OGG, MP2, MP3, WMA biçimli ses dosyalarını dahili oynatıcı ile dinleyebilme imkanı.
  Sürükle ve bırak desteği: Dosya gezgini üzerinden sürüklenen dosyaları, Arial Audio Converter yazılımının dosya listesine üzerine bırakabilme desteği.
  Kullanıcı dostu arayüz ve çok kolay kullanım.

  NoT : Yazılımın deneme sürümününde ses dosyalarının yalnızca %50'sini dönüştürebilmektesiniz. Yazılımı herhangi bir kısıtlama olmadan, sınırsızca kullanabilmeniz için 19.95 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir. Yazılımı satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

  [​IMG]


  Arial Audio Converter 2.3.96
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Arial Audio Converter Forum Tarih
Arial Audio Converter 2.3.91 A-B 27 Kasım 2008
Arial Audio Converter v2.3.53 Diğer Programlar 6 Eylül 2008
Sarıalan İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Balıkesir Balıkesir Tanıtımı 23 Haziran 2012
Yukarıaliçomak Köyü Hakkında Bilgi Çeltik Konya Konya Tanıtımı 24 Ocak 2011
Yukarıaladağ Köyü Hakkında Bilgi Hamur Ağrı Ağrı Tanıtımı 15 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş