Arelis 4.4.2

'Web Programlama & Scriptler' forumunda Siraç tarafından 9 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Arelis 4.4.2 konusu ARELIS web site sahipleri için, diğer web siteleri ile link değişimi (reciprocal) yapabilmelerini sağlayan bir link değişim otomasyon yazılımıdır.

  ARELIS ile kendi sitenizin konusu ile ilgili olan siteleri web sitelerinin isimleri ile yada anahtar kelimeleri ile bulmanızı sağlar.

  Örneğin bir rehber siteniz varsa ARELIS sizin için arama motorlarını tarayarak benzer içeriğe sahip rehber sitelerini bularak o sitelerin eposta adresleri gibi iletişim bilgilerini size sunar, link değişim talebi yapabilmeniz için sistemdeki hazır eposta taslakları ile sitelerle iletişime geçerek kolayca link değişimi yapmanızı kolaylaştırabilir.

  Teklif sunduğunuz sitelerin durumlarını Status alanından takip edebilirsiniz. Arama motoru optimizasyonunda olmassa olmaz bir kriter olan link değişimini ARELIS ile otomasyona almanız mümkün. ARELIS demo sürümünde tüm özelliklerini deneyebilirsiniz. Fakat sadece 100 link partneri arayabilirsiniz.

  ARELIS'i kullanmak çok kolay. Siteniz ile ilgili bir profil yaratarak, anahtar kelime bazında sitenize uygun siteleri bularak link değişimi talebinizi anında siteye sunabilirsiniz.

  Programın deneme sürümünde kendinize en fazla 100 link partneri bulabilirsiniz. Programın tam sürümünü satın almak isterseniz üretici sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  http://www.vse-online.com/ARELIS.exe
   

Bu Sayfayı Paylaş