Arefin Yetenek Sizsiniz final gösterisinin sırrı nedir

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 23 Mart 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Arefin Yetenek Sizsiniz final gösterisinin sırrı nedir konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Arefin final gösterisinin sırrı
  Arefin 20 Mart gösterisinin sırrı

  Türkiye büyük bir şaşkınlıkla izledi 20 Marttaki final gecesini. Aref Yetenek Sizsinizin finalinde bir masa başında yine hayrete düşürdü herkesi. Sandalyeler hareket etti, bardaklar kırıldı, Yüzük kayboldu vs.

  Tabi bütün bu izlenenlerin ardından herkes başladı akıl oyunlarına. Bunu nasıl yaptı, şunu nasıl yaptı diye derin çalışmaların ardından işte final gecesi yaşananların sırrı...

  Aref 3 mavi top koyduğunu söylüyor ama aslında fanusa sadece 2 tane top atıyor bir tanesinin sahibi zaten belli. Yani 1 numara... Zaten ,ilk olarak seyirciler arasından gözüne çarpanda o. Daha sonra, nabzını durduruyor ve 1 numaranın hareketlerinde neredeyse hiçbir şaşkınlık yok. Gayet amatörce davranıyor ve "AŞIRI ROL YAPINCA" kendini ele veriyor. Sıra geliyor metal kaybolma numarasına. Kolyenin ucundaki metal sıcak suda açılabiliyor Aref'te bunu zaten biliyor. Kart numarasına gelince 1 numara zaten hangi kartı seçeceğini önceden biliyor Aref'e sadece göstermek kalıyor. Aref uyanıyor ve metalin benzeri Aref'in ağzından çıkıyor. Çünkü zaten Aref'te var. Son olarak masayı açıklayalım masa zaten illüzyonistlerin kullandığı bir masa.
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş