Aref Ghafouri Kimdir - Aref Ghafouri Biyografisi

'Biyografi & Otobiyografi' forumunda SeLeN tarafından 9 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Aref Ghafouri Kimdir - Aref Ghafouri Biyografisi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aref Ghafouri Kimdir - Aref Ghafouri Resimleri - Aref Ghafouri Biyografisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye Aref Ghafouri - Sihirbaz Aref  Aref Ghafouri (Doğum Aralik 17) İran.

  [​IMG]

  Ailesi İran'da Yaşıyor Kendisi İran'dan Ankara'ya Üniversiteye Geliyor Okumak İçin Ve 8 Ocak 2011 Cumartesi Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasında 3 Evet Alarak Gönderilmişti Peki Aref Sihirbazmı Yoksa Zihinbazmı ?

  Yaşam Sihirbazı

  Bir gün Stand-up uzmanı sevdiğim bir üstat bana şöyle bir soru sordu “Hayat ile yaşam arasındaki fark nedir, Bana hiç bilmeyen birisinin anlayacağı şekilde anlatırmısın, sakın ikisi aynı şey deme” Yaşamımızda bazı dönemler vardır, çok basit sorularla karşılaşırız ve şaşırırız.

  Zira basit olmasına rağmen hiç düşünmemişizdir. Bende daha çok düşünmeye, farkındalığımı ve bilgilerimi daha da çok artırarak evrenle bir olmaya karar vermiştim ve çalışmaya başladım. Bildiğimi zannettiğim fakat bilmediğim birçok şeyin olduğunu hayretle görüyordum, zira yıllarca sadece bakmışım, ama görememiştim. Sonra şunu keşfettim, evrenin ötesinde ona hakim bir bilinç vardı, evrendeki bütün bilgiler onun bir gölgesi veya ışığıydı, o ışığın altına girebilirsek sırtımızı dayandırdığımız büyük akıl sayesinde küçük aklımızın alabileceği bazı evrensel sırları çözüp anlayabiliyorduk. Bunu görmek için mistik veya dini inançlarınızında olması gerekmiyordu.

  Tabi tüm bunlardan sonra geleceğimin dışarıdan değil içimden yani benim tarafımdan yönlendirildiğini hissetim ve de yaşamın aslında gerçek bir sihir olduğunu anladım, kural şuydu; “yaşam bir sihirdir ve sihirbaz sizlersiniz. Sihire inanırsanız sihirli bir yaşam sürersiniz” Zira inandığımız şeyler bizim gerçeklerimizdir. Şu an şunu çekinmeden rahatlıkla söyleyebiliyorum. Ben aslında sahnede Bir yanılsama sanatı icra eden bir illüzyonist, yaşamımda ise gerçek bir SİHİRBAZIM, çünkü sahnede yaptığım herşey sanal, yaşarken yaptığımız herşey ise gerçek, yaptığımız her dönüşüm gerçek, ağacı kağıda ve kitaba çeviriyoruz veye kumdan telefon ve bilgisayarlar meydana getiriyoruz.

  Yaşamımızda yaptığımız üretimler bir yanılsama değil gerçek oysa sahne tamamen hayal.

  İlgi Alanları

  Aktiviteler: Magic, MENTALISM, nlp,Eft,Quntum,hypnosr,travel
  Otomotive: Antique Cars, Ferrari
  Icecekler: Beer
  Unluler: Angelina Jolie, Criss Angel, David Copperfield, LANCE BURTON
  Bilgisayarlar: Apple
  Yemek: Pizza
  Oyunlar: Max Payne, Splinter Cell
  Magazinler: magician
  Filmler: Apocalypto, Next
  Muzik: nothing is what it seems
  Evcil Hayvanlar & Hayvanlar: Dogs, Dolphins, Eagles
  Spor: Billiards
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aref Ghafouri Kimdir Forum Tarih
Aref Ghafouri Hilesi Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 25 Şubat 2011
Aref Ghafouri Resimleri,İranlı Aref Fotoğrafları Sanatçı-Ünlü Resimleri 24 Şubat 2011
Aref Ghafouri Sırrı Nedir Seviyeli-Ciddi Konular 21 Şubat 2011
Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri İranlı Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 21 Şubat 2011
İranlı Aref Ghafouri Resimleri - Aref Ghafouri Fotoğrafları Sanatçı-Ünlü Resimleri 21 Şubat 2011

Bu Sayfayı Paylaş