Aref Ghafouri Hilesi

'Canlı TV Seyret - Radyo Dinle' forumunda Mavi_Sema tarafından 25 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Aref Ghafouri Hilesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Aref Ghafouri Hilesi -Aref Hilesi -Aref Ghafouri Hilesi 20 şubat - Aref sırrı -
  aref ghafouri hileleri -aref ghafouri sırrı -aref sırrı -aref hileleri -aref hilesi


  .[​IMG]

  Aref Ghafouri 'nin hilesi ortaya çıktı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasındaki şovu ile herkesi büyüleyen İranlı Aref Ghafouri 'nin hilesi ne?

  Herkes İranlı Aref ‘in hilesini merak ediyor. ODTÜ öğrencisi İranlı Aref beyin okuma yöntemi ile ekrandaki herkesi şaşırtırken yarışmanın jüri üyelerinden Acun Ilıcalı da Aref ‘in şovu karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Başta Acun Ilıcalı olmak üzere birçok seyirci İranlı Aref ‘i ayakta alkışlarken bugün ortaya çıkan bazı görüntüler kafaları karıştırdı. İranlı Aref ‘in yaptığı şovu yıllar önce ünlü illüzyonist David Copperfield’ın da yaptığı ortaya çıktı.


  [​IMG]

  Herkes İranlı Aref ‘in sırrını merak ederken, genç yarışmacı hakkında başka açıklamalar da yapıldı. İddiaya göre Master Prediction adlı bir cihazı kullanan İranlı Aref, bu cihaz sayesinde fiziksel bir temas olmaksızın istenen kelimeleri kayıt edip rulo kağıda döktü.

  Herkesin Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birinci olması gözüyle baktığı İranlı Aref, jüriyi de kendine hayran bırakmıştı.


  .[​IMG]

  .[​IMG]

  Şimdilerde herkes illüzyonist David Copperfield’ın yaptığı şovdan esinlenen İranlı Aref ‘in final gösterisini merak ediyor. “Ben dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey izlemedim” diyen Acun Ilıcalı bakalım bu şovu izlediğinde yine aynı fikirde olacak mı?

  İranlı Aref ‘in sırrının çözülmesi ile bütün gözler Yetenek sizsizniz ekibine çevrildi. Ankara ‘da yaşayan ve Ankara ‘da da bazı gösteriler yaptığı bilinen İranlı Aref ‘in de konuyla ilgili nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu


  .[​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Aref Ghafouri Hilesi Forum Tarih
Aref Ghafouri Resimleri,İranlı Aref Fotoğrafları Sanatçı-Ünlü Resimleri 24 Şubat 2011
Aref Ghafouri Sırrı Nedir Seviyeli-Ciddi Konular 21 Şubat 2011
Yetenek Sizsiniz Aref Ghafouri İranlı Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 21 Şubat 2011
İranlı Aref Ghafouri Resimleri - Aref Ghafouri Fotoğrafları Sanatçı-Ünlü Resimleri 21 Şubat 2011
Aref Ghafouri Resimleri - Aref Ghafouri Fotoları Sanatçı-Ünlü Resimleri 9 Ocak 2011

Bu Sayfayı Paylaş