Araxis Merge 2010.3829 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 24 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Araxis Merge 2010.3829 İndir konusu Araxis Merge 2010.3829

  Boyut : 78.9 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama
  : 30 gün

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista/7

  Üretici Firma
  : Araxis Ltd

  [​IMG]

  Tanıtım:
  Araxis Merge, dosya birleştirme, kıyaslama ve klasör eşleştirme programıdır. Program sayesinde iki klasör ya da dosyanın içeriğini kıyaslayabilir ve dosyaları birleştirebilirsiniz. Microsoft Ofis (Word, Excel), OpenDocument, PDF ve RTF dosyaları gibi çeşitli dosyalar haricinde resim ve ikili dosyalarla da çalışabilir.

  Program ASCII, MBCS ve Unicode dosyaları içeren metin dosyalarıyla da çalışıp, özellikle yazılım geliştiricileri ve web tasarımcılarının çok işine yaraması yanında dosya kıyaslaması yapmak isteyen herkes tarafından da kullanılabilir. Çünkü dosya kıyaslamayı elle yapmak hem zor hem de zaman alır. Program bu işi daha kolay ve hızlı bir şekilde yapabilir.

  Program Windows ve Macintosh işletim sistemlerinde çalışır. Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip. Örneğin yazılımcılar ya da yayıncılar ellerinde bulunnan bir sözleşme, metin ya da veritabanını kolay bir şekilde kıyaslayabilir. Bu sayede aynı ya da farklı kısımlar ve/ya da yapılacak değişiklikler daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Aynı şekilde yazılım mühendisleri ya da web geliştiricileri dosya kıyaslaması yaparak dosya/klasör içinde farklı yerler olup olmadığına bakabilir.

  Kıyaslannan program kaynak kodları XML, HTML gibi dosyalarda bulunnan farklı alanlar bu sayede kolay bir şekilde bulunnabilir. Ayrıca ayıklama da yapılabilir. Bunun için yan yana açılan iki pencereden farklı yerler renkli olarak gösterilerek kolaylık sağlanır.

  Sistem gereksinimi:
  Windows XP, Server, Vista ve 7 (32/64 bit) desteğine sahip.
  Macintosh OS X v10.5 & v10.6.
  Windows 64 bit yüklemek için tıklayınız .

  Kısıtlama ve lisans:
  Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise Standart sürüm 99 €'dur.

  Araxis Merge 2010.3829
   

Bu Sayfayı Paylaş