ArabellaSheraton Grand Otel Bilgileri ve Resimleri Munich

'Yabancı Tatil Yerleri Hoteller' forumunda SeLeN tarafından 4 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  ArabellaSheraton Grand Otel Bilgileri ve Resimleri Munich konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  ArabellaSheraton Grand Otel Munich Otel Tanıtımı - Otelleri - Tatil Mekanları - ArabellaSheraton Grand Otel Munich İletişim Bilgileri

  ArabellaSheraton Grand Otel Munich
  Modern bir otel olan ArabellaSheraton Grand Otel Munich, English Garden ve şehir merkezine 1 kilometre uzaklıktadır. Çağdaş bir şekilde dekore edilmiş olan otelin odaları konukları için kablolu televizyon, internet bağlantısı ve minibar gibi donanımlar sunmaktadır.

  Last.fm 'de Münih'te yer, içinde kolay, sen duygularından yükseltebilir ve zihin, beden yenilemek bir yer ve ruh Arabellapark ulaşabilirsiniz. Leave your everyday cares behind and immerse yourself in a new domain, where we will fulfill your every wish. Gündelik bırak geride umurunda ve biz her arzumun gerçekleşmesine yeni bir etki kendinizi.

  From the moment you enter our lobby, a warm sensory welcome awaits you. andan itibaren, sıcak bir duyu karşılama bizim lobi girmek sizi bekliyor. Images, scents and sounds will inspire and reenergize you. Görüntüler, kokular ve sesler ilham kaynağı olacak ve reenergize. A relaxing stay in pleasant surroundings is guaranteed by our 627 rooms and 28 suites decorated in warm, appealing colors. hoş bir ortamda bir rahatlatıcı kalmak bizim 627 oda ve 28 suit sıcak dekore edilmiş, renkler çekici tarafından garanti edilmektedir. All rooms are equipped with Heavenly Beds® , rainfall showers and flat screen televisions. Tüm odalarda Heavenly Yatak ®, yağış duş ve düz ekran televizyonlar ile donatılmıştır. For a truly exceptional experience, the Executive Club Lounge on the 21st floor awaits. gerçekten sıradışı bir deneyim için, Executive Club Lounge 21 katta bekliyor.
  [​IMG]
  Your journey of the senses continues with an explosion of flavors in our restaurants and bars. duyu yolculuğun bizim restoran ve barlarda çeşit bir patlama ile devam ediyor. So, for example, you can embark on a culinary journey through Asia or savor typical Bavarian dishes in a cozy and welcoming ambiance. Yani, örneğin, Asya üzerinden bir mutfak yolculuğuna ya da tipik Bavyera yemekleri tadın rahat ve ortam konuksever.
  [​IMG]
  Our ARABELLA SPA is the perfect place to revitalize body and soul. Bizim Arabella SPA mükemmel bir yer ruh ve beden canlandırmak için. Regeneration of a very special kind awaits you, from the pool through various saunas, massages and cosmetic treatments to the WestinWORKOU. Rejenerasyon çok özel bir tür, çeşitli saunalar ile havuz sizi bekliyor, WestinWORKOUT için masaj ve kozmetik işlemler.

  And if you are traveling on business and need to work, we provide you with every support in our conference facilities which span three levels and offer sophisticated technology. Eğer iş seyahat ediyorsanız ve çalışmanız gereken Ve biz üç düzeyde süresi ve gelişmiş teknoloji sunan otelimiz çok amaçlı olarak her türlü desteği sağlayacaktır. In our leafy inner courtyard, we'll make sure that your work time is as pleasant as possible. Bizim yapraklı iç avlu, biz sizin çalışma süresi mümkün olduğu kadar hoş olduğundan emin olacağım.

  Allow us to pamper and inspire you, regenerate body and soul – immerse yourself in the world of Westin. şımartmak için ve size ilham, beden ve ruh yeniden - batırmayın kendinizi Westin dünyasında bize izin verin.

  Odalarımız - senin Westin ev.

  Our 627 rooms, including 28 suites, are elegantly decorated with appealing colors to radiate warmth and comfort. 28 suit dahil Bizim 627 oda, zarif sıcaklığını ve konforunu yaymak için renkleri cazip süslenmiştir. Equipped with modern yet cozy furnishings, fine fabrics and woods, they offer the modern traveler a haven of relaxation and wellbeing. modern henüz rahat mobilyalar, ince kumaş ve odun ile donatılmış, onlar modern gezgin rahatlama ve refah bir sığınak sunar.

  A refreshing night's sleep is guaranteed, thanks to the Heavenly® Bed, a Westin innovation. All rooms are equipped with a modern LCD television, three ISDN telephones and High Speed Internet Access. Ferahlatıcı bir gece uykusu, Semavi ® Yatak, bir Westin yenilik sayesinde garanti edilmektedir. Tüm odalar modern bir LCD televizyon ile donatılmıştır, üç ISDN telefon ve Yüksek Hızlı İnternet Erişimi.

  In the spacious bathroom, a rainfall shower with variable shower head, extra wide spray radius and adjustable water jets ensures your regeneration and revitalization.| geniş banyo, bir yağış değişkeni ile, ekstra geniş sprey yarıçapı ve ayarlanabilir su jetleri kafa duş için yenilenme ve yeniden canlanma sağlar. |

  For those who prefer traditional Munich-style lodgings, a stay in one of our 60 Bavarian rooms will ensure an unforgettable experience in typical regional surroundings. olanlar geleneksel Münih tarzı lojman, bizim 60 Bavyera oda bir kalmak tercih için tipik bölgesel bir ortamda unutulmaz bir deneyim sağlayacaktır. These unique rooms are furnished with genuine wooden floorboards and handmade wall paneling. Bu özel oda hakiki ahşap döşemeleri ve el yapımı duvar kaplamaları ile döşenmiştir.
  Entertainment Eğlence

  * Television Televizyon
  * Flat Screen Television Düz Ekran Televizyon
  * In-Room Movies -Room Filmler
  * Cable Channels Kablo Kanalları

  Bed Features Oda Özellikleri

  * Cribs (Upon Request) Cribs (İstek üzerine)
  * Rollaway Beds Tekerlekli yatak

  Bathroom Banyo

  * Spacious Bathroom Geniş Banyo
  * Hairdryer Saç kurutma makinesi
  * Double Basins Çift Havzaları
  * Separate Bath and Shower Stall Ayrı Banyo ve Duş Stall

  Office/Telecom Ofis / Telekom

  * Desk Büro
  * Data Port Data Port
  * Cordless Telephone Kablosuz Telefon
  * International Direct Dialing Uluslararası Doğrudan Çevirme
  * ISDN Telephone Line ISDN Telefon Hattı

  Dining Yemek

  * 24-Hour Room Service 24-Saat Oda Servisi
  * Coffee and Tea Maker Kahve ve Çay Makinesi
  * Refrigerator Buzdolabı
  * Mini Bar Mini Bar

  Room Features Oda Özellikleri

  * Non-Smoking Room Sigara İçilmeyen Oda
  * Connecting Rooms Available Connecting Oda Temin
  * Suites Available Suites Available
  * City View Room Şehir Manzaralı Oda
  * Disability Accessible Room Engellilik Erişilebilir Odası
  * Westin Executive Club Level Room Westin Executive Club Level Odası
  * Garden View Room Bahçe Manzaralı Oda
  * Balcony or Patio Balkon veya Patio
  * Mountain View Room Dağ Manzaralı Oda
  * Towers Level Room Towers Seviye Odası

  Room Amenities & Services Oda Özellikleri ve Hizmetler

  * Maid Service Maid Servisi
  * Wake-up Service Uyandırma Servisi,
  * Free Newspaper Ücretsiz Gazete
  * Turndown Service Gece Servisi
  * In-Room Safe -Room Safe In
  * Air-Conditioned Room Klimalı Odası
  * Fax/Copier/Printer Faks / Fotokopi / Yazıcı
  * Iron/Ironing Board Demir / Ütü Kurulu

  Internet Access İnternet Erişimi

  * High Speed Internet Access EUR 19 per day İnternet Erişimi EUR 19 Günde Hızı Yüksek
  * Wireless High Speed Internet Access in Guest Rooms by Request EUR 29 per day Konuk Odaları tarafından Ulaşabilirsiniz
  BMunich%26hl%3Dtr%26sa%3DX
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - ArabellaSheraton Grand Otel Forum Tarih
Grand Oztanik Hotel Bilgileri ve Resimleri İstanbul Türkiye Tatil Yerleri Hoteller 20 Haziran 2011
Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony Hileleri Oyun Hileleri 18 Haziran 2011
Grand Hotel Palatino Bilgileri Resimleri - Roma Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 18 Mayıs 2011
Grand Hotel De La Minerve Bilgileri Resimleri - Roma Yabancı Tatil Yerleri Hoteller 7 Mayıs 2011
2012 Model Suzuki Grand Vitara Özellikleri Resimleri Tuning 24 Nisan 2011

Bu Sayfayı Paylaş