Apple'ın iPad'ine Google yanıtı çok yakında!

'Google Hakkında Her Şey' forumunda Dine tarafından 14 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  Apple'ın iPad'ine Google yanıtı çok yakında! konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Apple'ın iPad'ine Google yanıtı çok yakında!

  [​IMG]

  Google'dan Apple'ın canını sıkacak adım: İnternet devi kendi iPad'i ile Apple'ı köşeye sıkıştıracak!

  Her ne kadar Google bu konuda resmi bir açıklama yapmamış olsa da, Google'ın tableti hakkındaki dedikodular son zamanlarda tavan yaptı.

  Henüz ortalarda olmayan bu cihaz hakkinde dedikoduları ateşleyen ise firmanın CEO'su Eric Schmidt'ten başkası değil. İddialara göre Schmidt, Los Angeles'te katıldığı özel bir partide yakın arkadaşlarına Google tabletinin tüm detaylarını anlattı.

  Schmidt'in aktardığı söylenen detaylarda tabletin Android işletim sistemine sahip olacağı belirtiliyor. Peki Google, Sony'nin bile başa çıkmadığı Apple ile bu alanda mücadele edebilir mi?

  Aslında belki de bu konuda Apple ile ciddi bir rekabete girebilecek tek firma Google gibi görünüyor. Çünkü her şeyden önce Google kendi işletim sistemini kullanacak. Ayrıca iTunes ile başa baş olmasa da, kendi uygulama mağazasına sahip. Apple'ın halen cloud computing konusunu ancak uzaktan seyrediyor olması, Google'a bir artı puan daha yazdırıyor.

  Nexus One ile tüketici elektroniği konusunda önemli bir adım atan Google'ın kendi tableti ile ne kadar başarılı olacağını görmek içinse çok beklemeyeceğiz gibi görünüyor...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Apple'ın iPad'ine Google Forum Tarih
Apple'ın beklenen tablet bilgisayarı iSlate satış tarihi Bilim & Teknoloji 27 Ocak 2010
Windows 7 Apple'ın Snow Leopard'ına karşı Windows 7 5 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş