Aplus All Media to Mp3 Converter v6.0

'A-B' forumunda Asi_isyankar tarafından 6 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Aplus All Media to Mp3 Converter v6.0 konusu
  Aplus All Media to Mp3 Converter v6.0


  [​IMG]  Tanıtım:
  Aplus All Media to Mp3 Converter ile herhangi bir medya dosyanızı mp3'e dönüştürmek için tam aradığınız program.Eğer videolarınızı mp3, wma, wav, OGG formatlarında dosyalara çevirmek istiyorsanız bu program tam aradığınız çözümü size sunuyor.


  Aplus All Media to Mp3 Converter kolay kullanım özellikleri ile herhangi bir medya dosyasını mp3'e çevirmenize yardımcı oluyor. Ayrıca hiç sıkılmadan uzun süreler beklemeden bu işlemleri yapmanız da cabası...


  Aplus All Media to Mp3 Converter ile AVI, DivX, Xvid, MPEG, WMV, MOV dosyalarını MP3 / WAV / WMA / OGG ses dosyalarına çevirebilirsiniz. Ve ayrıca müziklerin başlangıç ve bitiş noktalarını da siz belirleyebilirsiniz. Yani istemediğiniz sesleri kesebilirsiniz.
  Aplus All Media to MP3 Converter ile aynı zamanda video karelerinden görüntü yakalayıp BMP, EMF, GIF, J2K, JPEG, PCX, PNG, RAS, TGA, TIFF, WMF formatlarında kayıt edebilirsiniz.


  Bazı kilit özellikler:  · AVI,DivX,Xvid,MPEG,WMV,MOV formatlarını destekler.  · Videolardan sesleri alıp MP3/WAV/WMA/OGG formatlarında kayıt eder.  · Başlangıç ve bitiş noktalarını sizin belirleyebileceğiniz seçenekleri sunar.  · Video karelerini yakalayın ve BMP, EMF, GIF, J2K, JPEG, PCX, PNG, RAS, TGA, TIFF, WMF formatlarında kaydedin...

  Aplus All Media to Mp3 Converter is an application that helps you convert any media into mp3 player. Aplus All Media to Mp3 Converter is more simply and easy to use. it support Extract audio from video files such as AVI, DivX, Xvid, MPEG, WMV, MOV and save as MP3 / WAV / WMA / OGG format audio files. and you also can set beginning point and ending point to extract if needed .
  Key Features:
  * It supports AVI,DivX,Xvid,MPEG,WMV,MOV format video files.
  * Extract audio from video files and save as MP3/WAV/WMA/OGG format audio files.
  * Support Set the beginning and ending piont to extract.
  * Capture video frames to Image files with format BMP, EMF, GIF, J2K, JPEG, PCX, PNG, RAS, TGA, TIFF, WMF.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Aplus Media Converter Forum Tarih
WMAPlus! 1.2.0 Diğer Tüm Programlar 8 Mart 2009
Mediastinoskopi Uygulama Alanları ve Yan Etkileri Nelerdir ? Genel Sağlık 9 Ocak 2011
4Media iPod to Mac Transfer Dosya Gönderme Programı Diğer Programlar 2 Ocak 2011
Win7 Üzerinde Windows Media Player 12 Geri Yüklemek Resimli Anlatım Windows 7 22 Ekim 2010
XMedia Recode Türkçe Yama Çoklu Video Dönüştürme Program Yaması Türkçe Yama Arşivi 23 Eylül 2010

Bu Sayfayı Paylaş