Apex Video Converter Super Sürümleri

'A-B' forumunda Asi_isyankar tarafından 6 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

 1. Apex Video Converter Super Sürümleri konusu
  Apex Video Converter Super 5.85


  [​IMG]
  Tanıtım:
  Apex Video Converter Super, popüler tüm video dosyalarınızın formatlarını yüksek hız ve kalite de diğer bir formata kolayca dönüştürebilen, birçok video ve resim formatını destekleyen video dönüştürme programıdır.
  [​IMG]


  Yüksek hız da dönüşüm yapabilmesi ve videolarınızı dönüştürürken kalite den asla ödün vermeden aslına uygun dönüşümler yapması, programı vazgeçilmez kılan özelliklerin başında geliyor.


  [​IMG]
  Programın bu sürümü videonuzun sadece % 50 lik kısmını dönüştürür. Tam dönüştüme yapabilmek için tam lisanslı sürümünü almanız gerekmektedir.


  Desteklediği ve dönüşüm yapabileceği formatlar;
  AVI, MOV, QuickTime, MPEG, WMV, ASF, RM, RMVB, VCD, DVD to AVI, MPEG, VCD, DVD, MOV, RM, RMVB, WMV, ASF, iPod, PSP, 3GP, Xbox, PPC, PMP, Flash SWF, Flash FLV, Youtube FLV, MP3 Audio, WMA Audio, WAV Audio, MP2 Audio, GIF Animation and GIF, BMP EPS, JPG, PCX, PSD, PDF, TIFF, WMF, EMF, PNG, J2K
  Profesyonel özellikler sunmasının yanı sıra kullanımının da kolay olması ve pek fazla karmaşık olmayan bir arayüze sahip olması, kullanıcıları açısından büyük avantaj ...
  Video Converter - convert total video to rm mov mpeg avi wmv ipod 3gp mp4 flash swf flv mp3 image
   

Bu Sayfayı Paylaş