APB'nin çıkış tarihi ve fiyatı

'Oyun Haberleri' forumunda Dine tarafından 8 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

 1. Dine

  Dine Özel Üye

  APB'nin çıkış tarihi ve fiyatı konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  APB'nin çıkış tarihi ve fiyatı

  Realtime Worlds ve Electronic Arts, oldukça farklı bir MMO projesi olan All Points Bulletin'in beta sürecinin iki aya kadar sona ereceğini açıklayarak fiyat ve çıkış tarihi konusunda bir duyuru yaptı.

  Daha önce ücretsiz olacağına ve küçük ödemeler sistemiyle çarkını döndüreceğine yönelik söylentielr çıkan All Points Bulletin, bunun aksine ücretli bir ödeme sistemine sahip olacak. Oyunu satın alanlar, kutudan çıkacak olan seri numarası sayesinde 50 saatlik oyun süresine sahip olacaklar ki bu da aylık üyelikten çok daha karlı bir yöntem oyuncular için. Sonrasındaysa 5.59£'a satılacak 20 saatlik paketler satın alarak oyunu oynamaya devam edebileceğiz.

  Oyuna kısa sürede çok daha fazla ayıracak oyuncular içinse 7.99£ karşılığında 30 günlük üyelik seçeneği sunulacak. Öte yandan oyun için ön sipariş veren herkese APB VIP oyun süresi, Key to the City demosuna girme hakkı ve oyun içinde kullanılmak üzere araçlardan, kostümlerden ve özel mimiklerden oluşan bir paket hediye edilecek. Bu ilginç MMO'nun çıkış tarihiyse Avrupa için 1 Temmuz olarak belirlendi.
   

Bu Sayfayı Paylaş