Anti Trojan Elite 4.0.0

'Güvenlik Programları' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Anti Trojan Elite 4.0.0 konusu Anti Trojan Elite 4.0.0

  Tanıtım:
  Anti Trojan Elite bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Malware olarak tabir edilen ve zarar verici kodlar ile yazılmış olan yazılımlar içerisinde trojanlarda bulunmaktadır. Türkçe ifadesiyle truva atı denilen bu zararlıları Anti Trojan Elite yazılımı sistem üzerinden silebilmektedir. Sisteminizdeki dosya, klasörler ya da kayıt defterindeki truva atlarını algıladıktan sonra, bu zararlıları sistemden temizleyebilmektedir.

  Yazılım gerçek zamanlı bir korumaya sahip olup, sistemde etkin biçimde çalışmakta ve zararlılar daha sisteme girmeden onları engelleyebilmektedir. Şu an 35000'in üzerinde truva atı, solucan ve keylogger zararlısını algılayabilmekte olan yazılım otomatik güncelleme özelliği ile hızlı biçimde bu sayıyı arttırmaktadır.

  İçerisindeki araçlar ile sistem güvenliği koruma konusunda da oldukça iyi durumdadır. Bu araçlar ile ağ bağlantılarını denetleyip, şüpheli bulduğu bağlantıları kesebilmektedir. Sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamalardan yine şüpheli olanları sonlandırabilmektedir. Kayıt defterinde yapılan değişiklikleri izlemekte ve eğer sisteme zarar verecek olan bir değişiklik olmuşsa bunu onarabilmektedir.

  Oldukça iyi bir tarama bölümü olan yazılımla belirlediğiniz dosya ve klasörleri, sisteminizdeki bir sürücüyü, sabit diskinizin tümünü, kayıt defterini, çalışan uygulamaları taratabilirsiniz.

  Tüm bu olumlu özelliklerine rağmen yazılımı sınırsız olarak kullanabilmeniz için satın almanız gerekiyor. Yazılımın ücreti 39.95$.

  Son sürümü ile truva atı algılama tabanı güncellenmiş.


  Sürüm : 4.0.0

  Boyut : 5.79 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : ISecSoft, Inc.


  [​IMG]


  Anti Trojan Elite 4.0.0
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Anti Trojan Elite Forum Tarih
Anti-Trojan Elite 4.7.5 İndir Güvenlik Programları 11 Kasım 2009
Anti-Trojan Elite 4.7.1 İndir Güvenlik Programları 5 Ekim 2009
Anti-Trojan Elite 4.7.0 İndir Güvenlik Programları 26 Eylül 2009
Anti Trojan Elite 4.6.2 İndir Güvenlik Programları 9 Temmuz 2009
Anti Trojan Elite 4.1.6 Download Güvenlik Programları 1 Şubat 2009

Bu Sayfayı Paylaş