Antalya - Döşemealtı - Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 12 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Antalya - Döşemealtı - Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Antalya - Döşemealtı - Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi


  Okulumuzda 16 derslik, 1 öğretmen odası, 2 fizik, 1 kimya, 1 biyoloji, 1 bilgisayar laboratuarı, müzik-resim matematik kulübü odaları, 1 kütüphane, 1 harita odası (öğretmenler odası içerisinde) bulunmaktadır. Ayrıca yeni yapılan kapalı spor salonu, 10 dairelik personel lojmanı ve bir bahçe kantini bu günlerde hizmete sunulacaktır.

  Okulumuz, 2 ana binadan oluşmaktadır. Birinci bina eğitim-öğretim ve yönetim binası 2. bina pansiyon binamızdır. Pansiyonda 152 kız ve erkek öğrenci barındırma kapasitesindedir.

  VİZYONUMUZ
  Bilim ve teknolojinin farkında olan, değişime açık, öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden, değerlerini yaşayan ve yaşatan, hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik kabul eden, en az bir yabancı dili çok iyi bilen, yüksek moral değere sahip, kendine güvenen, katılımcı, kendini sorgulayan, etkili ve nitelikli çağdaş, demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir.  MİSYONUMUZ
  Öğrencilerin; bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğretmenlerini, bilgili becerili, özgüvenli olmalarını, çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, liderlik özelliklerinin yanı sıra, işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını, sağlamaktır.

  Adres: Yeşilbayır Kasabası Hürriyet Mah. Mektep Sok. Antalya

  Telefon: 0242 443 1856

  Faks: 0242 443 1855
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Antalya Döşemealtı Yusuf Forum Tarih
Antalya - Döşemealtı - Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi Liselerimiz 15 Haziran 2010
Antalya - Döşemealtı - Mustafa-Ayten Aydın Lisesi Liselerimiz 11 Mayıs 2010
2017 Antalya nüfusu Antalya Tanıtımı 31 Ocak 2017
2016 Antalya nüfusu kaçtır? Antalya Tanıtımı 28 Ocak 2016
2014 Antalya Nüfusu Antalya Tanıtımı 30 Ocak 2014

Bu Sayfayı Paylaş