Anneler Günü İle İlgili Anlamlı Sözler - Anneler Günü Anlamlı Sözler

'Güzel Sözler-Mesajlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 18 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Anneler Günü İle İlgili Anlamlı Sözler - Anneler Günü Anlamlı Sözler konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Anneler Günü İle İlgili Güzel Gözler
  Anneler Günü Kutlama Sms leri
  Anneler Günü Kutlama Sözleri
  En Güzel Anneler Günü Sözleri  Benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne � anneler gunun kutlu olsun.

  Anne senı sevıyorum�belkı sevgımı her zaman gosteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsun�anneler gunun kutlu olsun.

  Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun...

  Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun...  Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...anneler gunun kutlu olsun...

  Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun...

  Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım oluranneler gunun kutlu olsun.  Benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne anneler gunun kutlu olsun

  Anne senı sevıyorumbelkı sevgımı her zaman gosteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsunanneler gunun kutlu olsun


  Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum...  Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.

  Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.

  Bu dunyadakı en guvenlı sıgınagım senın kucagın.benım annem olman bu dunyadakı en buyuk sansım. Senı sevıyorum annem...  Annecıgım senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortluklerde anlatıldıgından daha cok fazla severım,senı cook severım...

  Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana herhalde sadece "anne" derdım..anneler gunun kutlu olsun.

  Bır gunumde degıl her gunumdesın. Her gun her sanıye benımlesın. Her zaman bana destek oldun. Sen benım ıcın cok ozelsın. Anneler gunun kutlu olsun.  Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur�anneler gunun kutlu olsun.

  Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne. Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım. Umarım senın kadar sevgı dolu olurum.

  Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs. Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyor...anneler gunun kutlu olsun.
  Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne kadar sevdıgımı cok ıyı anlardın...anneler gunun kutlu olsun.

  Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın. Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsın.senı cok sevıyorum annem.

  Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum. Dogru yolu buldum.senı sevıyorum anne.
   

 2. anne sen sevgimin göstergesi biricimsin anneler günün kutlu olsun
   

 3. anne kalbi çocuğun okuludur .
   

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş