Anne (Resimli Şiirler)

'Resimli Şiirler' forumunda KaRDeLeN tarafından 7 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Anne (Resimli Şiirler) konusu
    Sponsorlu Bağlantılar

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Merhaba anne, yine ben geldim [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Merak etme okuldan çiktim da geldim. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Anneler de babalar gibi merak eder mi bilmiyorum ama, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ali okula gitmezsem annem çok kizar merak eder, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]demiştide onun için söylüyorum.[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Geçen hafta ögretmen sag elimde sarimsak, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]sol elimde sogan dedirte dedirte[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ögretti sagimi solumu. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben biliyorum artik anne, sagim neresi solum neresi, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Agriyan yanimin neresi oldugunu simdi iyi biliyorum anne[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hani geçen geldigimde, suram aciyor, suram iste demistim de, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bir türlü söyleyememistim ya aciyan yanimi anne, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bak simdi söylüyorum. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Suram iste sol yanim çok aciyor anne, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hem de her gün aciyor anne, her gün[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Dün sabah annesi Ayse;nin saçlarini örmüstü. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Elinden tutup okula getirdi. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yakasi da danteldi. Zil çalinca öptü, hadi yavrum sinifa dedi[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bende agladim Agladim iste utanmadim.[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ögretmen ne oldu dedi. Düstüm dizim çok aciyor dedim. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yalan söyledim anne, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Dizim acimiyordu ama, sol yanim çok aciyordu anne! [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bu gün bende saçim örülsün istedim. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Babam ördü ama onunki gibi olmadi. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Dantel yaka istedim, babam ben bilmem ki kizim dedi [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bari okula sen ***ür dedim. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kizim is dedi. Bende bana ne dedim agladim. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kizim ekmek dedi babam. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sustum ama , okula giderken yine agladim anne. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ha bide sol yanim yine çok acidi anne[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Herkesin çoraplari bembeyaz, benimkiler gri gibi. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Zeynep annem beyazlara renkli çamasir katmadan yikiyormus dedi.[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Babam hepsini birlikte yikiyor, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]babam çamasir yikamasini bilmiyor mu anne?[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Of babam, her gün domates peynir koyuyor beslenmeme. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Üzülmesin diye söylemiyorum ama, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Arkadaslarim her gün kurabiye, börek, pasta getiriyor. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]E biliyorum babam pasta yapmasini bilmez anne. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hava karariyor, ben gideyim anne, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Babam bilmiyor kaçip kaçip sana geldigimi? [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Duyarsa kizmaz ama, çok üzülür biliyorum. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kim bozuyor topragini, çiçeklerini kim kopariyor! [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]izin verme anne, ne olur topragina el sürdürme! [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Eve gidince aklima geliyor, bide bunun için agliyorum anne. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bak kavanoz yanimda, topragindan bir avuç daha alayim. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Biliyor musun anne, her gelisimde aldigim topraklarini, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Su kavanozda biriktirdim,[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]üzerine de resmini yapistirip bas ucuma koydum. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Her sabah onu öpüyor, kokluyorum. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kimseye söyleme ama anne, bazen de konusuyorum onunla.[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ne yapayim seni çok özlüyorum anne. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ha unutmadan! Ögretmen yarin[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]anneyi anlatan bir yazi yazacaksiniz dedi. [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben babama yazdiracagim, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]ögretmen anlarsa çok kizar ama, bana ne, [/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kizarsa kizsin. Ben seni hiç görmedim ki, neyi nasil anlatacagim anne,[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Senin adin geçince, sol yanim aciyor anne, Hiçbir sey yutamiyorum.[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bazen de dayanamayip agliyorum. Kagida da böyle yazamam ya anne.[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ben gidiyorum anne, Topragini öpeyim, sende rüyama gel beni öp,[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Mutlaka gel anne. Sen rüyama gelmeyince,[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]sol yanimin acisiyla uyaniyorum anne[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sol yanim açiyor anne. Iste tam surasi,[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sol yanimÇok aciyor anne.[/FONT]
    [FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Seni çok özledim, çok...anne...[/FONT]

Yükleniyor...