Anlamlı face sözleri - Anlamlı facebook yazıları

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Mavi_Sema tarafından 10 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

 1. Mavi_Sema

  Mavi_Sema Özel Üye

  Anlamlı face sözleri - Anlamlı facebook yazıları konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Anlamlı facebook sözleri
  en anlamlı sözler facebook

  ♥ Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan, onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse...siz aşıksınız...

  ♥ Eğer sevdiğin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıştır.

  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunma

  ♥ Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi?

  ♥ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

  ♥ Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda olacağım.

  ♥ Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter.

  ♥ Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Anlamlı face sözleri Forum Tarih
Facebook Resimli Anlamlı Sözler Diğer Resimler 11 Mart 2013
Resimli Sözler Anlamlı Facebook Paylaş Resimli Şiirler 26 Şubat 2013
Facebook Kapak Fotoğrafları Anlamlı Sözler Diğer Resimler 17 Ekim 2012
Güzel Ve Anlamlı Sözler Resimli Facebook Güzel Sözler-Mesajlar 1 Ekim 2012
Güzel Ve Anlamlı Sözler Facebook Güzel Sözler-Mesajlar 23 Eylül 2012

Bu Sayfayı Paylaş