Ankara Ticaret Odası 65.Yıl İlköğretim Okulu Altındağ Ankara

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

 1. SeLeN

  SeLeN Site Yetkilisi Editör

  Ankara Ticaret Odası 65.Yıl İlköğretim Okulu Altındağ Ankara konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Ankara Ticaret Odası 65.Yıl İlköğretim Okulu Hakkında - Ankara Ticaret Odası 65.Yıl İlköğretim Okulu Tanıtım - Ankara Ticaret Odası 65.Yıl İlköğretim Okulu Resimleri - Ankara Ticaret Odası 65.Yıl İlköğretim Okulu İletişim


  [​IMG]

  VİZYONUMUZ
  Okulumuz hizmet bölgemizdeki öğrencilerin ve bireylerin kendini tanımasına, çağdaş, laik, demokratik, katılımcı, yaratıcı, bilimsel nitelikte aydın yurttaşlar yetiştirmeyi benimsemiştir. Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan, nitelikli ve kaliteli bir eğitim hizmetinin sunulabilmesi için gerekli şartların oluşumunu sağlamak ve bu amaçla kaynaklar yaratarak eğitim sürecini desteklemektir.

  MİSYONUMUZ

  ATO 65.YIL İlköğretim Okulu, Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk ilkeleri doğrultusunda; Bilim çağında, yöresel kimliğini ve milli değerlerini muhafaza edebilen, bilgisini referans kabul ettirip, kendine saygı ve güven duyan, girişken genç ve dinamik nesiller yetiştirecektir. Sevgi, saygı ve güven ortamında "Başarma Azmi" ve "Geleceği Şekillendirme" sorumluluğu ile mükemmele ulaşmak için çalışacaktır. Çağın gerçeklerine uygun, Sağlıklı iletişim kurabilen, sorumluluk alabilen, kendine güven duyan, üreten ve yaratıcı gelişmelere açık, kendisiyle ve toplumla barışık, öğrenmeye ihtiyaç duyan Atatürk ilkelerine sahip çıkan bireyler yetiştirecektir.

  BAŞARILARIMIZ

  İnged Drama Festivalinde 6 dalda birincilik

  İLETİŞİM


  OKUL MÜDÜRÜ : Hayrettin ERGÜN
  TELEFON :0312 3489855
  FAX :0312 3492586
  Ankara
  Altındağ
  Doğantepe
  Doğantepe Mahallesi 2.cad. 221. Sokak

  OKULA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

  kaynak:eek:kulun web sitesi
   

Bu Sayfayı Paylaş