Anime Karakterleri - Ron Stoppable

'Masal Kahramanları' forumunda DeMSaL tarafından 16 Mart 2010 tarihinde açılan konu

 1. DeMSaL

  DeMSaL Özel Üye

  Anime Karakterleri - Ron Stoppable konusu
  Sponsorlu Bağlantılar
  Anime Karakterleri - Ron Stoppable  Ron Stoppable, Kim Possible adlı çizgi dizinin karakterlerinden biridir. Sevimli, nazik ve sakar bir gençtir. Görevdeyken Kim'in elbisesine benzer bir kıyafet giyer. Rufus adında bir tüysüz köstebeği vardır, onu genellikle pantolonunun cebinde taşır. Bu ev hayvanını alma nedeni, babasının hayvan tüylerine karşı alerjisi olmasıdır. Ron'un sarışın dağınık saçları ve kahverengi gözleri vardır.

  Maymunlardan ve örümcek gibi küçük hayvanlardan çok korkar. En sevdiği lokanta Meksika tarzı "Bueno Nacho" dur. 4. Sezonda Smarty Mart'ın başkanını kurtardığı için orada işe alınır. Düşmanları onun adını unuttuğu için çoğu zaman ona sidekick (Türkçe: yardımcı arkadaş) diye hitap ederler. 66. Bölümde, sahtekarlıkla da olsa okulunun takımı "Mad Dogs"a girmeyi başarır, ama ileri maçları kabiliyeti sayesinde kazanır ve kısa zaman birçok ödül alır. Kim birkaç bölümde onun tatlı olduğunu söyler, Ron da Kim hakkında aynı şeyleri söyler.

  Ron'un en çok kullandığı kelime "Booyah!" dır. Literal olarak Türkçe karşılığı yoktur, "harika"ya benzer bir anlamı vardır. Bu kelimeyi her bölümde çok kez kullanır. Ron, Maymun Kung Fu'su "Tai Shing Pek Kwar" Maymun Gücü'nden sonra bilen ikinci kişidir. Ron 55. bölümde bir kötülük makinasıyla yanlışlıkla Zorpox adında kötü birisi olur ve birden Kim'in düşmanı oluverir. Adının anlamı "unstoppable" İngilizce'ye dayanır ve anlamı, sakarlığını hitap ederek, 'kimse onu durduramaz'dır.


  [​IMG]
   

Yükleniyor...
Benzer Konular - Anime Karakterleri Stoppable Forum Tarih
Anime Karakterleri - Kisa Sohma Masal Kahramanları 21 Mart 2010
Anime Karakterleri - Hikaru Shidou Masal Kahramanları 13 Mart 2010
Anime Karakterleri - Umi Ryuuzaki Masal Kahramanları 13 Mart 2010
Anime Karakterleri - Fuu Hououji Masal Kahramanları 13 Mart 2010
Animez ve Kidz TV Yayında! Canlı TV Seyret - Radyo Dinle 21 Mayıs 2012

Bu Sayfayı Paylaş