Angry IP Scanner (Windows) 3.0 Beta 4 İndir

'A-B' forumunda Siraç tarafından 31 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Angry IP Scanner (Windows) 3.0 Beta 4 İndir konusu Angry IP Scanner (Windows) 3.0 Beta 4

  Boyut : 960 Kb

  Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Angryziber

  Tanıtım:
  Angry IP Scanner (Angry IP tarayıcı) çok hızlı ve gelişmiş bir IP ve port tarama yazılımıdır. İnternette ve normal ağda her türlü IP ve port taraması yapabilirsiniz.

  İnternet ve ağ işlemleri ile sürekli uğraşıyorsanız IP ve portları taramak için bir yazılıma ihtiyacınız varsa bu program tam size göre tasarlanmış.

  Angry IP Scanner herhangi bir IP veya port taramak için tasarlanmış bir yazılımdır. Yazılım açık kaynak kodlu olduğundan rahatça her bilgisayara yüklenebilir ve dağıtılabilir, herhangi bir lisanslama işlemi yapmanıza ihtiyaç duymaz.

  Angry IP Scanner, taradığı IP'leri hafızasında tutarken bu taramalar hakkında size derin bilgiler sunabilir örneğin taranan bilgisarın MAC adresini belirleyebilmektedir. Bunlara ek olarak NetBIOS bilgilerinide alabilmektedir bunlar; taranan bilgisayarın ismi, kullanıcı ismi, çalışma grubunun ismi gibi bilgileride kaydedebilmektedir. Tarama sonuçları CSV, TXT, XML olarak kaydedilebilir ya da IP-Port listesi olarak da görüntülenebilir.

  DikkaT: Angry IP Scanner (Angry IP tarayıcı) internette ya da ağınızdaki herhangi bir kullanıcıya saldırı amacı ile yapılmamıştır. Yazılım bu tür amaçlarla kullanılmamalıdır. Bu amaçlarla kullanımında sorumluluğun tamamen size ait olduğunu lütfen unutmayınız.

  NoT: Bu programı bilgisayarınızda kullanabilmek için Java yazılımına ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer bilgisayarınızda mevcut ise yüklemenize gerek yoktur.


  Angry IP Scanner (Windows) 3.0 Beta 4
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Angry Scanner (Windows) Forum Tarih
Drive Angry 3D Filmi Sinema Film Tanıtımları 6 Ağustos 2010
Don't Get Angry 2 Kızma Birader oyunu indir Küçük Çocuk Oyunları İndir 27 Ağustos 2008
TagScanner Portable 5.1.559 İndir S-T 29 Mart 2010
TagScanner 5.1.559 İndir S-T 29 Mart 2010
Airscanner Mobile Antivirus 3.0 Antivirüs Programları 9 Ekim 2009

Bu Sayfayı Paylaş