Ancient Empires Lux 1.01 Download

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 18 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

 1. Siraç

  Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

  Ancient Empires Lux 1.01 Download konusu Ancient Empires Lux 1.01 Download

  Tanıtım:
  Ancient Empires Lux, dört farklı düzeyde meydan okuma ve imparatorluk düzeyindeki savaşta en güçlünün ayakta kalacağı ve dünya hakimiyeti kuracağı bir strateji oyunudur.

  Tüm eski büyük uygarlıklar içinde oynanabilen oyun sayesinde, Sümer'den Mısır'a, Hindistan'dan Çin'e, Yunanistan'dan Roma'ya kadar geçmiş dönem içinde geçen ve tarihin derinliklerine yolculuk yapabileceğiniz bir oyun.

  Oyunun ana penceresi içinde her imparatorluğun ayrıntılı tanımı (İngilizce) ve altında Wikipedia bağlantısı yoluyla Wikipedia sitesinden o imparatorluk hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

  Oyunun (tüm oyunlarda olduğu gibi) hedefi, düşmanlarınızı yok edip, savaşı kazanmak. Oyunun içinden ses ve müzik ayarı düzenleyebilir, kaydedebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Savaş başladığında oyuncular nöbetleşe değişmeye başlar. Bu oyun bitene kadar devam eder. Her oyuncu için oyunun belirli evreleri vardır. Bunlar sırayla; kart evresi, savunma evresi, saldırı evresi, sağlamlaştırma evresi.

  Kart evresi: Her evrede size bir kart verilir ve en azından bir düşman ülkesini ele geçirmelisiniz. Fırsat geçtiğinde daha fazla ordu için kart setinden yararlanabilirsiniz.
  Savunma evresi: Her evre başlangıcında ordunuzu güçlendirmek için bir gelire sahip olmalısınız. Temel gelir ilk etapta size ordu verilir. Ana menüde 'ülkeleri göster'i seçtiğinizde her kıtada size verilen orduları görebilirsiniz.
  Saldırı evresi: Gerçek eğlence oyunun saldırı evresidir. Dünyayı fethetmek için ülkelere saldırıp, bunları sahiplenebilirsiniz. Saldırı bittiğinde kendi savunmanızı güçlendirmelisiniz.
  Sağlamlaştırma evresi: Ele geçirdiğiniz ülkeleri korumak için kendi savunmanızı üst düzeye getirebilirsiniz.

  Oyunun bu demo sürümünde sadece Sümer İmparatorluğu açıktır. Diğer imparatorlukları da oynayabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 20$'dır.

  Oyunun Windows haricinde Macintosh ve Linux sürümleri de mevcuttur.


  Sürüm : 1.01

  Boyut : 38.8 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : 1 imparatorluk

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP

  Üretici Firma : Sillysoft Games


  [​IMG]


  Ancient Empires Lux 1.01
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Ancient Empires Download Forum Tarih
Ancient Empires Lux (Macintosh) 1.01 Download A-B 2 Şubat 2009
Ancient Empires Lux (Linux) 1.01 Download A-B 1 Şubat 2009
Ancient Empires Lux Ücretsiz Oyunlar (Free) 5 Ocak 2009
Ancient Wars: Sparta Oyunun Hilesi Oyun Hileleri 16 Kasım 2009
Ancient Evil: The Curse Of The Snake Cult Oyunun Hilesi Oyun Hileleri 16 Kasım 2009

Bu Sayfayı Paylaş