American History Lux (Linux) 1.12 İndir

'A-B' forumunda NeslisH tarafından 1 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

 1. NeslisH

  NeslisH Özel Üye

  American History Lux (Linux) 1.12 İndir konusu American History Lux (Linux)

  Tanıtım:
  American History Lux, Amerikan tarihini biçimlendiren savaşların bilgisayar ortamına aktarıldığı bir strateji oyunudur. Amerika Birleşik Devletleri'nin yükselişi için Kuzey Amerika'da sömürge kurmakla işe başlayabilirsiniz. Dünya savaşı ve ABD'nin deniz aşırı seferi takip edilebilir. Her savaş sonunda önemli bir şehir ve zaman, harita üzerinde ayrıntılı bir bilgi olarak belirtilir. Ayrıca Wikipedia sitesi üzerinden bu savaş ve geçmiş hakkında ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.

  Oyunun içinde 4 farklı düzeyde meydan okuma var. Oyuna ana menüden başlayıp, oyuncu hareket ve taktiklerini belirleyebilirsiniz. Düşmana saldırmak için bir ordu seçin. Düşmanı bozguna uğrattıktan sonra otomatik olarak karanın o bölümü kontrolünüz altına geçmiş olur. Bu seriler adım adım tekrarlandıktan sonra bir ülkenin tümünü ele geçirebilirsiniz. Kazanan ordu üyelerine kart açılır. Her defasında bir ülkeyi yendiğinizde bir kart kazanırsınız. Daha fazla ordu için çeşitli evrelerde ticaret yapılabilir.

  Strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız American History Lux'u deneyebilirsiniz. Görsel bir harita üzerinde çalışabilir ve farklı ülkeleri renkli etiketlerle belirleyebilirsiniz.

  Oyunun bu demo sürümünde sadece ilk üç savaş sınırlaması vardır. Satın aldığınızda tüm işlevler açılır. Lisanslı fiyatı ise 15$'dır.

  Oyunun Linux haricinde Macintosh ve Windows sürümleri de vardır. Çalışabilmesi için sisteminizde Java Virtual Machine'nin olması gereklidir.


  Sürüm : 1.12

  Boyut : 14 Mb

  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  Kısıtlama : İlk üç savaş

  Dil : Ingilizce

  İşletim Sistemi : Linux

  Üretici Firma : Sillysoft Games


  [​IMG]


  American History Lux (Linux) 1.12
   

Bu Sayfayı Paylaş